Turecko letecky a za skvělou cenu

Na konci února a na začátku března máme pro Vás připraveny dva turnusy skvělého lyžování v Turecku na téměř čtyři tisíce metrů vysoké sopce Erciyes. Středisko leží pouze půl hodiny od letiště ve městě Kayseri, kam přiletíme přímým letem z Prahy. Resort nabízí přes padesát kilometrů sjezdovek a lyžování, jaké u nás ani v Alpách nezažijete. Odlety jsou 28. února 2024 a 6. března 2024. Cena je pouze 14 000 Kč za dopravu, šestidenní skipas, ubytování s polopenzí na sedm nocí, transfery. V rámci pobytu je možnost fakultativního výletu do proslulé pohádkové krajiny Kappadokie. Více o lyžování v Turecku naleznete na: www.cityski.cz/turecko

Nejlepší valentýnský dárek

Nemáte ještě valentýnský dárek pro Vašeho miláčka? Objednejte mu zájezd na hory! I když ve městech není po sněhu ani památky, naše partnerská lyžařská střediska mají na sjezdovkách stále dost sněhu a těší se na Vaše zamilované oblouky. Nebo dejte Vaší lyžařce aspoň tu růžičku! Podívejte se, jak majitel CITY SKI Pavel Trčala rozdal růže padesáti brněnským lyžařkám!

Z nákupů na sjezdovku


  
Z nákupů na sjezdovku

Ve spolupráci s OC Campus Square Brno jsme pro Vás připravili soutěž o zájezdy na hory. Stačí když navštívíte toto nákupní středisko a najdete náš banner, před kterým natočíte vzkaz. Musíte uvést Vaše jméno, odkud jste, jestli lyžujete, nebo jezdíte na snowboardu, proč byste právě Vy měli vyhrát zájezd na hory zdarma, a do kterého střediska byste se chtěli podívat. Můžete si vybrat Červenohorské Sedlo, Kouty, Červenou Vodu. Video musí být půl minuty až minutu dlouhé a musíte v něm říct, že chcete jet na hory se CITY SKI Brno. Video bude mít větší šanci pokud ho uděláte zábavné. Video vložíte na svůj FB a ten kdo bude mít nejvíce lajků daný týden vyhraje zájezd! Samozřejmě musíte napsat i nám, abychom se mohli na Vaše video podívat taky.

Jedničkáři jedou na hory zadarmoJedničkáři jedou na hory zadarmo

Pokud jste se dobře učili a na pololetním vysvědčení přinesete domů samé jedničky, dostanete od nás dárek. V rámci spolupráce s našimi partnerskými středisky Vás vezmeme na hory úplně zadarmo. Letos tato akce platí pro žáky základních škol v pátek 2. února 2024 například na zájezd do Herlíkovic z Prahy a na zájezd na Červenou Vodu z Brna. Podmínkou je předložení originálu vysvědčení v autobuse a účast rodiče. Při rezervaci napište heslo JEDNIČKY.

Kraličák s majitelem

Podívejte se na video o lyžování ve středisku Kraličák přímo s majitelem panem Dušanem Juříčkem. Tento resort nabízí moderní lanovku a široké sjezdovky přímo pod vrcholem Sušina v pohoří Králický Sněžník. Výhodou jsou také krásné výhledy na zvlněnou krajinu Staroměstska. Majitel CITY SKI Pavel Trčala Vám ve videu popíše nové sjezdovky i nové lanovky v tomto středisku. A hlavní je, že na Kraličák vyrazíme opět v únoru 2024. Sledujte naše termíny.

Lyžujte v Německu i v Rakousku během jednoho dne

Už jste někdy na lyžích přejeli přes státní hranici? Nyní je Vaše možnost lyžovat v přeshraničním lyžařském areálu! Lyžařské středisko Steinplatte nabízí více než čtyřicet kilometrů sjezdovek. Lyžování zde můžete vyzkoušet na německé i rakouské straně. Celé středisko je propojeno moderními kabinkovými a sedačkovými lanovkami. Horní pasáže střediska Vám nabízejí nádherné výhledy na alpské štíty. V údolích jsou horská jezera. Tento zážitek si nenechte ujít a zalyžujte si v Tyrolsku za super cenu. Odjezdy máme z Brna i z Prahy vždy v jednu hodinu ráno a pan řidič načasuje cestu tak, abyste se pohodlně vyspali v autobuse a probudili se v Alpách. Budeme první na manšestru. Jedeme v úterý 5. března 2024. Lyžovat budeme tedy ve všední den a Vy si užijete středisko bez davů. Pro inspiraci se podívejte na video ze střediska Steinplatte.

Užijte si s námi sluníčko a prašan v Itálii

Specializujeme se na jednodenní zájezdy na naše kopce, ale tradičně Vám nabízíme i sklouznutí v prosluněné Itálii. Aktuálně Vám ve spolupráci s našimi partnery můžeme nabídnout termíny na brněnské jarní prázdniny do střediska Bormio a také později v únoru i v březnu například na Passo Tonale. Vyzkoušejte s námi manšestr i prašan na Passo Tonale. Pro inspiraci se podívejte na video.

Jedeme na Šumavu

Vozíme Vás na hory již více než třináct roků a byli jsme s Vámi v Krkonoších, Jeseníkách, Beskydech, Alpách a dokonce i například v pohoří Rila nebo v Dinárských horách. Ale ještě nikdy jsme Vás nevzali na Šumavu! A to musíme nyní napravit! Z Prahy je to blíže a pojedeme na jeden den. Lyžovat budeme na Hochfichtu. Z Brna pojedeme na víkend a navíc vyzkoušíme svahy přímo nad Lipenskou přehradou. Více informací naleznete u popisu zájezdu. Jedeme třetí víkend v únoru. Pro inspiraci se podívejte na video ze střediska Hochficht.

Novoroční přání


              
Novoroční přání

Přejeme Vám do roku 2024 hodně zdraví, lásky a prašanu! Vše ostatní si můžete koupit. Již tento víkend na Tři krále se na Vás těšíme z Brna na zájezdech na Stuhleck, na Sedlo, nebo do Koutů. V neděli pak z Brna plánujeme Dolní Moravu, nebo Červenou Vodu. Z Prahy s námi můžete vyrazit v sobotu například na Klínovec a v neděli do Herlíkovic. Rezervujte si místo na: www.cityski.cz/rezervace

Vánoční svátkyVánoční svátky

Všem milovníkům skluzu přejeme krásné Vánoce. Těšíme se na Vás mezi svátky, kdy plánujeme z Brna například Stuhleck, Kouty, Sedlo, Červenou Vodu, Dolní Moravu. Z Prahy se chystáme do Herlíkovic, na Klínovec, nebo na Ještěd. Některé termíny jsou již potvrzené a další se plní. Rezervujte si místo na: www.cityski.cz/rezervace

Krušné hory, Krkonoše, Jeseníky, Alpy jedou!Krušné hory, Krkonoše, Jeseníky, Alpy jedou!

Druhý prosincový víkend již jedeme naplno. V sobotu s námi z Prahy můžete vyrazit na opening do Špindlu a z Brna na Stuhleck. V neděli naše pražské lyžaře láká Klínovec a brněnské milovníky sněhu uvítají Kouty. Přihlašujte se co nejdříve, dokud máme volná místa. Sněhové podmínky jsou naprosto luxusní. Všechny termíny naleznete na: www.cityski.cz/rezervace

Mikulášský ledovec z Brna i z Prahy

Než otevřou naše domácí střediska, vyrážíme do vyšších hor. Korutanský ledovec Mölltal Vám nabízí skvělé lyžování už teď. Na začátek prosince jsme vypsali dva termíny z Brna i z Prahy. Nahoře leží metr nového prašanu, takže svezení je aktuálně luxusní. Z Prahy i z Brna vyrážíme vždy o půlnoci z pátku na sobotu a ve středisku budeme před otevřením lanovek. Po lyžování vyrazíme na cestu zpět a domů bychom měli přijet kolem půlnoci. Podívejte se na naše video z minulého zájezdu a přihlašujte se co nejdříve.

Odstartovali jsme sezonu v zimní pohádceOdstartovali jsme sezonu v zimní pohádce

Lyžař míní a vítr mění. Původně jsme z Brna plánovali ledovec Mölltal. Tam však byl velmi silný vítr, tak jsme vyrazili do střediska Schladming. Hlavní kopec Planai, kde se jezdí světový pohár, právě otevřel a navíc dostal krásnou nadílku prašanu. Freeride uprostřed listopadu! Kdo zůstal doma, vehementně zaváhal! Podívejte se na fotky z našeho výletu do Štýrska, nebo z dalších brněnských zájezdů tady: www.facebook.com/cityskibrno

Obchvat Svitav zrychlí cestu z Brna na horyObchvat Svitav zrychlí cestu z Brna na hory

Všichni fanoušci lyžování v našich partnerských střediscích Dolní Morava a Červená Voda se mohou v nadcházející sezoně těšit na zrychlení cesty z Brna na hory. Obchvat Svitav jde do finále a termín zprovoznění byl stanoven na 19. prosince 2023. Ztratíme tak sice legendární "hlavy dolů" podjezd pod železniční tratí u Hradce nad Svitavou, ale budeme dříve na manšestru a to se počítá!

Na Klínovec rychleji!Na Klínovec rychleji!

Padesát let budovaná dálnice D7 má nový přírustek mezi dokončenými úseky! Ředitelství silnic zprovoznilo dostavbu obchvatu Loun a je šance, že před koncem roku bude otevřeno ještě pár dalších kilometrů. To znamená, že se všem pražským lyžařům přiblíží sjezdovky našeho partnerského střediska Klínovec. Krušné Hory jsou první vyšší bariérou frontám z Atlantiku a Klínovec často otevírá mezi prvními v sezoně. Mnohokrát jsem na Klínovci lyžovali již na začátku prosince. První zájezdy vypíšeme, hned jak to sněhové podmínky dovolí.

Nové sjezdovky ve ŠpindluNové sjezdovky ve Špindlu

Ve Špindlu se hnuly ledy a třicet let plánované propojení částí Svatý Petr a Medvědín začíná nabírat reálné obrysy. Letos stihli vykácet například novou sjezdovku Přehradní na Hromovce. Sjezd bude zatím traverzem ke stávající lanovce, ale v budoucnu tu bude samozřejmě i nová lanovka. Nové sjezdovky najdete i na Medvědíně. Start sezony ve Špindlu plánují na 9. prosince 2023. Pokud to počasí dovolí, tak určitě budeme u toho!