CITY SKI celebrity

CITY SKI je největší poskytovatel jednodenních lyžařských zájezdů v České republice a naše služby jsou známé i ve světě koncertních turné, jevištních světel, luxusních limuzín, kaviáru, privátních tryskových letadel a lyžařského oblečení v hodnotě Vašeho osobního auta. Mezi naše VIP fanoušky patří hvězdy jako Zlatý Slavík Tomáš Klus, Zlatá Slalomářka Veronika Zuzulová, nebo Zlatý Komik Ruda z Ostravy. Zde přinášíme výběr celebrit CITY SKI. Příležitostně také zveme CITY SKI celebrity jako VIP hosty do autobusů CITY SKI. Na standardních zájezdech CITY SKI Vás baví naši instruktoři, jako například majitel CITY SKI a také moderátor Pavel Trčala. Určitě si však nenechte ujít zájezd, na kterém Vás budou bavit naši VIP hosté. Tyto zájezdy jsou vypisovány jako speciální akce. Sledujte naše stránky pro aktuální termíny, nebo přihlaste Váš email k odebírání CITY SKI novinek.

Ester Ledecká

Tuto fenomenální sněžnou obojživelnici poslední doby Vám asi ani nemusíme představovat. Ale přece, pojďme si říct to zásadní. Ester je mistryní světa v paralelním a v obřím paralelním slalomu a také čtyřikrát po sobě vyhrála celkové hodnocení paralelních disciplín ve Světovém poháru ve snowboardingu. Na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu jako první sportovec v olympijské historii vyhrála na jedné zimní olympiádě disciplíny ve dvou různých sportech. Ester je také skvělá na windsurfu a moc jí fandíme, ať získá olympijské zlato i v této disciplíně. Vedle sportu zvládla vystudovat vysokou školu. Ester nepije alkohol. Ester je hvězda!

Ester Ledecká a Pavel Trčala

Ondra Bank

Původem z Rudy nad Moravou, Ondra Bank je v současné době našim nejlepším a nejznámějším závodníkem ve sjezdovém lyžování. Pravidelně se umisťuje v nejlepší patnáctce Světového poháru a několikrát byl i na bedně. Je také třináctinásobným mistrem republiky. V předchozích letech Ondru trápila závažná neznámá nemoc, která naštěstí odešla stejně nečekaně, jako přišla. Ondra také více a více jezdí i freeridy. Vedle lyžování se společně s bratrem Tomášem věnují také rozvoji značky brýlí a přileb Vagus. Na tohoto našeho lyžaře par excellence se můžete těšit jako na VIP hosta zejména na našich zájezdech do středisek Kouty, Dolní Morava a Červená Voda. Ondra má nyní nového sponzora, novou formu, tak mu držme palce!

Ondra Bank a Pavel Trčala

Maria Hoefl Riesch

Maria se narodila v hlavním německém alpském městě, tedy v Garmisch-Partenkirchenu v Bavorsku. Poprvé startovala ve Světovém poháru v roce 2001 a v roce 2010 získala na zimní olympiádě dvě zlaté medaile a to ve slalomu a v superkombinaci. S její výškou 180 cm je Maria jednou z nejvyšších sjezdařek SP. Její kniha "Geradeaus: Höhen und Tiefen meines Lebens" je provokativním svědectvím cirkusu Světového Poháru, kde "Každý spí s každým". Doufáme, že Maria bude našim VIP hostem při rozjezdu německé sekce CITY SKI.

Maria Hoefl Riesch a Pavel Trčala

Bode Miller

Bode Miller se narodil ve státě New Hampshire a vyrůstal s rodiči ve srubu na horách na samotě bez elektřiny a tekoucí vody. Od malička lyžoval, jak se mu zachtělo a jeho povaha mu nedovolila nechat si diktovat styl v lyžování ani v životě. Bode je olympijským vítězem, čtyřnásobným mistrem světa a mnohonásobným vítězem závodů Světového poháru, který také dvakrát celkově vyhrál. Bode je průkopník a bojovník; dva roky dokonce jezdil bez podpory amerického týmu a založil si tým vlastní. Jeho kniha "Bode: Go Fast, Be Good, Have Fun" je výborná a pokud si chcete přečíst něco opravdu inspirativního o lyžování a o životě, určitě si ji vezměte s sebou na hory. Bode zatím nejezdí se CITY SKI pravidelně jako VIP host, nevyskytuje se totiž v ČR velmi často. Ale až se to podaří, určitě Vám dáme vědět.

Bode Miller a Pavel Trčala

Madeleine Albright

Madeleine Albright, se narodila jako Marie Jana Körbelová v židovské rodině v Praze na Smíchově, ale byla pokřtěna a vychovávána jako katolička. Její otec Josef Korbel byl československý diplomat. V roce 1939 její rodina odešla do Londýna, kde značnou část dětství prožila v protiletadlovém krytu. Po válce se Korbelovi vrátili do Československa, které však v roce 1948 opustili a usadili se v Coloradu. Po studiích na Wellesley College, se Madeleine provdala za chicagského novináře Josepha Medilla Pattersona Albrighta a dále studovala na Columbia University. Ve Spojených státech se stala ministryní zahraničních věcí jako první žena v historii. Říká se, že by mohla být i vážnou kandidátkou na prezidentku; avšak Americká ústava toto nedovoluje občanům narozeným mimo USA. Madeleine Albright se zatím neúčastní zájezdů CITY SKI jako VIP host, ale možná se nám to podaří zrealizovat při některé její příští návštěvě Prahy.

Madeleine Albright a Pavel Trčala

Ted Ligety

Fenomén, vzor, idol, mimozemšťan. To vše je Ted Ligety. Ted je vysoký 178 a má postavu spíše slalomovou, ale specializuje se na obří slalom. Nikdo jiný z celého cirkusu Světového poháru ve sjezdovém lyžování se nedokázal tak dobře adaptovat na nové lyže pro obří slalom. Jak víte, tyto fošny mají radius 35 metrů a zatočit na nich řezaným obloukem je tak těžké jako pokusit se zatočit vlak. Ted však již třikrát získal první místo v bodování obřího slalomu Světového poháru. Na Olympiádě v Soči v roce 2014 ukázal všem, kdo je králem této disciplíny. Věděli jste, že Tedovo prostřední jméno je Sharp? S takovým jménem prostě musejí být Vaše oblouky ostré!

Pavel Trčala a Ted Ligety

Tina Maze

Tina pochází ze slovinských hor a specializuje především na točivé disciplíny, ale světu několikrát ukázala svůj kumšt i šusem - je zlatá ve sjezdu na Olympiádě v Soči 2014 a zlatá v Super–G na Mistrovství světa ve Schladmingu 2013. Obřák je také její silná disciplína - v roce 2011 v něm v Garmischi získala zlato a stejně tak na Olympiádě v Soči v roce 2014. Tina prostě dobrá ve všech disciplínách - v roce 2013 jako první překonala hranici 2000 bodů ve Světovém poháru. Její trenér a partner je Andrea Massi.

Pavel Trčala a Tina Maze

Mario Matt

Mario je vítěz Olympijského slalomu v Soči v roce 2014 a na slalomového specialistu je to se stodevadesáti centimetry a chlap jak hora. Mario pochází z Tyrolska a je také dvojnásobným šampionem ve Slalomu z let 2001 a 2007. z okolí Salzburgu a lyžuje d preceding the 2011 World Championships, which ended his 2011 season. Ročník 1979, Mario se v Soči stal nejstarším sjezdařem v historii, který získal Olympijské zlato.

Pavel Trčala a Mario Matt

Šárka Strachová

Šárka je českou sjezdařkou, od které se nejvíce očekává. Možná o to těžší má každý start ve Světovém poháru. Šárka pochází z Krkonoš a specializuje se na točivé disciplíny, obří slalom a především slalom, v němž v roce 2007 získala titul mistryně světa. Na Olympiádě ve Vancouveru v roce 2010 dojela ve slalomu na třetím místě. V letech 2009 a 2010 byla vyhlášena Královnou bílé stopy, tedy nejlepším lyžařem České republiky. Doufejme, že bude zářit ve slalomu i nadále. Šárko, žádnej strach!

Šárka Strachová a Pavel Trčala

Aleš Valenta

Rodák ze Šumperka Aleš Valenta, se stal prvním českým akrobatickým lyžařem, který získal olympijské zlato. Podařilo se mu to v Salt Lake City v roce 2002. Jako první člověk na světě skočil trojité salto s pěti vruty. Aleš v současné době pracuje jako moderátor na rádiu Frekvence 1. Společně se svými rodiči postavil a provozuje centrum pro trénink i závody akrobatického a freestylového lyžování a snowboardingu ve Štítech. Toto centrum se jmenuje Acrobat Park a klienti CITY SKI ho znají z našich vícedenních zájezdů, protože využíváme jeho vhodné polohy pro naše zájezdy do středisek Dolní Morava, Červená Voda a Kouty. Pokud Acrobat Park navštívíte, můžete se těšit, že budete zrovna mít to štěstí a Vaše freestyle dovednosti zkontroluje sám Mistr akrobat!

Aleš Valenta a Pavel Trčala

Hana Robinson

Zpěvačka a skladatelka Hana Robinson je první a doposud jedinou českou umělkyní, která vystudovala prestižní hudební školu Berklee College of Music v Bostonu. Společně s Michalem Horáčkem je spoluautorkou alba Ohrožený druh, které získalo v roce 2009 ocenění Deska roku a také cenu Anděl a bylo nejprodávanějším albem. V roce 2011 ustanovila Hana společně se svým bratrem Pavlem Trčalou český lyžařský rekord, když lyžovala v sedmi pohořích, sedmi krajích, sedmi lyžařských střediscích v jeden den. Hana je bývalá závodní lyžařka a můžete se na ni těšit na zájezdech z Prahy.

Sourozenci Hana Robinson a Pavel Trčala

Tomáš Klus

Zlatý Slavík a také surfař a bývalý závodník v moderním pětiboji Tomáš Klus se narodil v Třinci, ale od osmnácti let žije v Praze. V roce 2007 vyhrál s písní Dopis pěveckou soutěž Czechtalent ve Zlíně, a tak byla nastartována jeho hudební kariéra. V roce 2010 se Tomáš stal zpěvákem roku hudebních cen Óčko a Anděl. V letech 2011 a 2012 získal stříbrného a zlatého Českého slavíka. Tomáš je milován svými fanynkami, protože je to prostě hezkej borec. Na druhé straně, jeho fanoušci oceňují jeho chytré texty a nebojácnost vyjádřit jimi své názory na současnou společnost.

Tomáš Klus a Pavel Trčala

Olga Lounová

Rodačka z Liberce, zpěvačka a herečka Olga Lounová, je zkušená lyžařka a jezdí také na snowboardu. Olgu si možná pamatujete jako Patricii v seriálu Ošklivka Katka. Koncert Olgy to je něco jako Madonna, Lady Gaga a Beyoncé v jednom a ještě k tomu zpívající jak anglicky, tak česky. Tým CITY SKI si dovoluje odhadnout, že takovou show světového formátu v současné době umí v rámci České republiky pouze Olga. Můžete se na ni těšit jako na VIP hosta zájezdů na Ještěd!

Olga Lounová a Pavel Trčala

Ruda z Ostravy

Ruda z Ostravy, vlastním jménem Michal Kovalčík, je původem z Českého Těšína a již dlouho žije v Praze. Ruda vystudoval Ostravskou konzervatoř, účinkoval v muzikálech Dracula, Evita, Hamlet, Krysař a Cikáni jdou do nebe. Od mládí pracuje také jako rozhlasový moderátor na stanicích Morava, Hrad, City, Blaník a Bonton. V současné době má vlastní polední show na rádiu Frekvence 1. Ruda je fenoménem českého internetu a jeho videa patří k nejsledovanějším v České republice. Na Rudu se můžete těšit jako na VIP hosta zájezdů z Prahy a z Ostravy!

Pavel Trčala a Ruda z Ostravy

Veronika Zuzulová

Rodačka z Bratislavy Veronika Zuzulová je nejúspěšnější slovenskou sjezdovou lyžařkou všech dob. Veronika vyhrála v prosinci 2012 svůj první slalom Světového poháru v kariéře. Jednalo se o historicky první zlato ve Světovém poháru pro Slovensko. Veronika je členkou armádního sportovního centra Dukla Banská Bystrica. Až začne CITY SKI vozit klienty na hory také z Bratislavy, bude Veronika určitě naším VIP hostem.

Veronika Zuzulová a Pavel Trčala

Martin Prokop

Rodák z Jihlavy Martin Prokop je český automobilový závodník, který se stal juniorským mistrem světa ve World Rally Championship v roce 2009. Martin je v současné době jezdcem v týmu Czech Ford National Team. V roce 2011 pomohl Martin Haně Robinson a Pavlu Trčalovi ustanovit český lyžařský rekord, když řídil expediční vozidlo v sedmi pohořích, sedmi krajích a sedmi lyžařských střediscích v jeden den. Na Martina se můžete těšit na zájezdech CITY SKI z Prahy.

Hana Robinson, Martin Prokop a Pavel Trčala

Olga Charvátová

Olga Charvátová-Křížová je původem ze Zlína a patří mezi nejúspěšnější československé sjezdařky. Olga se stala historicky první českou respektive československou držitelku olympijské medaile ze zimních olympijských her v alpském lyžování. Olga vystudovala trenérství na Fakultě tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. V současné době žije Olga ve Špindlerově Mlýně, kde se věnuje výchově mladých lyžařských talentů. Její nejstarší dcera Klára Křížová je rovněž reprezentantkou v alpském lyžování. Olga se zúčastnila jako host v rámci českého ski rekordu v roce 2011 a můžete se na ni těšit jako na hosta zájezdů z Prahy.

Pavel Trčala, Olga Charvátová, Hana Robinson a Martin Prokop

Eva Samková

Eva Samková je nejúspěšnější součásná česká snowboardistka závodící v kategorii snowboardcross. Snowboardingu se věnuje od mládí a od deseti let závodně. Zazářila již v juniorském věku, když triumfovala v roce 2010 na juniorském šampionátu na Novém Zélandu. Tento výkon se jí podařil zopakovat i v roce 2011 a v roce 2013. Na prestižních X-Games v roce 2014 v coloradském Aspenu vybojovala druhé místo. V roce 2014 korunovala své snahy vítězstvím na ZOH v Soči. Eva ráda jezdí na koni a surfuje a také se věnuje tréningu dětí.

Eva Samková & Pavel Trčala