Seriál lyžování v Brně

ZVONAŘKA :: ČERVENEC 2012

I v létě natáčíme nové díly seriálu Lyžování v Brně. Nejnovější epizoda je z Autobusového nádraží Zvonařka. Podívejte se, jak majitel CITY SKI Pavel Trčala jezdí po asfaltu i v terénu. Jako lanovka funguje Pavel Kejmar, Super Motard vicemistr Evropy.

PRIGL

Venku možná mrzne až praští a někteří méně odolní jedinci se odhlašují ze zájezdů CITY SKI, protože se bojí mrazu. Majitel CITY SKI, Pavel Trčala, který měl to štěstí stanout jako nejmladší Čechoslovák na vrcholu Mount Everestu, se zimy nebojí a surfuje si jen tak v kraťasech na Brněnské přehradě. Jeho kolega, známý brněnský nudista a monolyžař Aleš Němčanský, dokonce využívá slunného počasí k opalování.

NÁMĚSTÍ SVOBODY

Seriál o lyžování v Brně je zpět se zbrusu novou episodou. Tentokrát jsme připravili speciální díl pro Vás milovníky bílé stopy. Areál pro běžecké disciplíny na Náměstí Svobody je vhodný jak pro bruslení, tak pro klasický styl. Vaším kultovním průvodcem bude majitel CITY SKI Pavel Trčala. Lyžování na Náměstí Svobody je v rámci kampaně Žít Brno zcela ZDARMA!

BVV

Brněnské veletrhy a výstavy jsou bezesporu jedním ze symbolů Brna. I když dnes finančně patří naším západním sousedům, každý Brňák je na ně pyšný. Bylo by nemyslitelné, abychom v našem seriálu o lyžování po Brně vynechali tento stánek brněnského byznys života. A propo, podívejte se, jaký byl stánek CITY SKI na veletrhu SPORT LIFE a jak majitel CITY SKI, Pavel Trčala, skákal jako Aleš Valenta.

ČERNOVICE

Náš lyžařský seriál objevující a detailně popisující brněnská lyžařská střediska se stává populární a nyní Vám přinášíme zbrusu novou epizodu z Černovic. Sjezdovky v černovické pískovně nabízejí různé druhy povrchů a obtížností, aby mohly uspokojit různé schopnosti a dovednosti napříč lyžařským spektrem. Váš průkopník nových ski spotů v rámci Brna a majitel CITY SKI pan Pavel Trčala, musel nejprve uniknout z nedalekého specializovaného léčebného ústavu, aby Vám mohl toto pěkné místo představit.

HÁDY

Po úspěchu našeho prvního videa o lyžování na Špilberku jsme se rozhodli pro Vás připravit pravidelný seriál o lyžování v Brně. V této epizodě Vám ukážeme doslova asi nejdrsnější svah - tedy kaskády lomu Hády. Možná bydlíte v Líšni a znáte Hády jako romantickou vyhlídku na Brno. Možná znáte tento useknutý kopec jen z dálky jako severovýchodní dominantu Brna. Podívejte se na video a poznáte, jaké jsou Hády pod skluznicí:

ŠPILBERK

Čágo lyžařkyně a snoubordeláci, tak co, už jste nachystaní na sezónu? Řekněme si to na rovinu, těšíte se jak sviňa, ale sníh nikde! K tomu, v kanclu je nuda, jenomže volno, abyste vypadli na čtyři dny na ledovec do Tyrolska Vám nedaj. Pokud ale fakt rádi jezdíte, tak si krátkej sjezdík najdete přímo v centru Brna! Pro inspiraci se podívejte, jak jezdíme na Špilasu:

VODNÍ LYŽOVÁNÍ V BRNĚ NA SVRATCE U OLYMPIE

To, že je venku třicet stupnů a sníh je jenom v televizi neznamená, že budeme provozovat pouze SEX ON THE BEACH. Brněnská komunita CITY SKI žije i v létě. My prostě lyžujeme celý rok! Tento sport je vysoce návykový, a proto se necháme tahat improvizovaně za autem i u nás v Brně. Podívejte se, jak majitel CITY SKI Pavel Trčala jezdí na řece Svratce nedaleko brněnské Olympie: