City ski videogalerie

NAVŠTIVTE S NÁMI ČERVENOHORSKÉ SEDLO

Červenohorské Sedlo je klasika pro moravské lyžaře. Ale pozor, klasika modernizuje každým rokem! Na Sedle je nyní čtyřsedačka a zasněžování! Asi Vám nemusíme představovat nádherné výhledy na Jeseníky a výhodnou startovací polohu pro hřebenové tůry. Pokud jste na Sedlo jezdili za mlada, určitě se sem rádi vrátíte a objevíte modernizaci tohoto střediska. Jsou tu super podmínky pro závodní a sportovní lyžaře, ale i pro rodiny a začátečníky. Čéháčko nabízí také jedny z nejlepších freeride možností v ČR. Podívejte se na naše nové video.

VYZKOUŠELI JSME SÁÒKY V KOUTECH

Slyšeli jste o velkém středisku Kouty a chtěli byste se tam podívat? Avšak možná nelyžujete a nevíte, co byste tam dělali? Vydejte se na tůru a uvidíte větrné a vodní elektrárny. Nebo vyzkoušejte sáňky! Majitel CITY SKI Pavel Trčala pro Vás otestoval tříkilometrovou trasu od horní stanice až dolů do údolí. Je to fakt nářez!

JAK SE STÁT LYŽAŘEM

Chtěli byste se stát lyžařem nebo lyžařkou, ale nevíte, jak na to? V novém instruktážním videu Vás majitel CITY SKI Pavel Trčala provede celým procesem krok za krokem. Dozvíte se, jak se rozhodnout pro správné lyže a oblečení, jak trénovat před odjezdem na hory, jak správně voskovat. Pavel Vám také pomůže vybrat středisko a poradí Vám různé způsoby dopravy. Popíše Vám také, co dělat, když napadne prašan. Pokud chcete, aby sněžilo, tak sdílejte tohle video.

ZASEKNUTEJ NA LANOVCE :: STUHLECK

Asi každý lyžař sní o tom, že jednou zůstane zaseknutej v kabince s krásnou lyžařkou. Pavel Trčala byl vedoucím zájezdu CITY SKI do střediska Stuhleck, kde na lanovku spadl strom. Pavel si vyseděl dvě hodiny na sedačce patnáct metrů nad zemí než se k němu dostali s lanem a úvazkem. Dlouhou chvíli si krátil autentickou videoreportáží. Naštěstí to nedopadlo tak strašidelně jako v americkém filmu Frozen a záchránáři dostali všechny lyžaře dolů ještě před setměním. Díky.

SERIÁL KDO MAŽE TEN JEDE :: SJEZDOVÉ LYŽE

V novém seriálu CITY SKI Vám přinášíme instruktážní manuál, jak správně mazat. V první epizodě se věnujeme mazání sjezdových lyží. Reprezentantka CITY SKI Barbora Kovaříková potřebuje namazat lyže na závody, ale musí se učit na zkoušku. Naštěstí je po ruce Honza Páleníček, juniorský Mr. Olympia v naturální kulturistice a také servisman CITY SKI. Podívejte se, jak to Honza Báře namaže.

CITY SKI :: LYŽAŘI VOLÍ KARLA :: LEDEN 2013

Tým CITY SKI podporoval účast v prezidentských volbách. V tomto instruktážním videu CITY SKI se dozvíte, jak přistupovat k volbám a proč jsme považovali Karla Schwarzenberga za jediného kandidáta, který by mohl pomoci lyžařům. Bohužel Karel nebyl zvolen, ale můžete se podívat, jak jsme mu fandili.

CITY SKI INSTRUKTOR :: ALEŠ NĚMČANSKÝ :: ZÁŘÍ 2012

Nejlepší instruktor CITY SKI Aleš Němčanský měl právě narozeniny, a tak jsme mu udělali speciální video. Pokud Aleše znáte, jistě s ním rádi zavzpomínáte. Pokud Aleše ještě neznáte, tak ho po shlédnutí tohoto videa jistě budete chtít brzy poznat.

CITY SKI NA ZÁVODECH RED BULL SKILLS

Na konci března 2012 se v Lenzerheide konal historicky první závod Red Bull Skills. Na sjezdovce světového poháru a také s učastí závodníků ze svěťáku se jely všechny ctyři alpské disciplíny v jedné trati. Pavel Trčala reprezentoval CITY SKI jako jediný závodník z České republiky a provede Vás zákulisím závodu:

VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ STUPAVA :: BUS + SKIPAS = 300 Kč

CITY SKI právě přidalo další areál do svého portfolia a začíná pravidelné zájezdy na večerní lyžování do střediska Stupava. Tento moravský ledovec využil inverze k zasněžování a je v provozu už dva týdny. Minulý víkend tým CITY SKI vyzkoušel sjezdovky a garantuje Vám kvalitní sněhovou pokrývku. Cena zájezdu je 300 Kč a zahrnuje bus, skipas, instruktora a půjčení lyží pro zahraniční účastníky.

KONKURZ NA NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚČASTNICI ZÁJEZDU

Lyžařky pozor! Chcete lyžovat celou sezonu úplně zadarmo a ušetřit tak až úžasných 46400 Kč? Ano, to je skoro padesát litrů, které byste utratila, pokud byste se zúčastnila všech zájezdů CITY SKI v nadcházející zimní sezóně. Staňte se nejkrásnější účastnicí zájezdu CITY SKI a budete mít právo zúčastnit se každého zájezdu bez placení. Podívejte se na úvodní video této reality show, ve kterém se Vám již představí tři první kandidátky!

VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING BRATISLAVA

Během léta organizujeme vodnolyžařské výlety CITY SKI do Bratislavy! Jezdíme na vodních lyžích, na wakeboardu, na kole, na bruslích. Hrajeme beach volejbal, plaveme v Dunaji a SEX ON THE BEACH je vždy ZDARMA! To vše, jako obvykle za naši legendární cenu BUS + SKIPAS = 600 Kč nebo BUS + SKIPAS = 700 Kč.

VODNÍ LYŽOVÁNÍ V BRNĚ NA SVRATCE U OLYMPIE

To, že je venku třicet stupnů a sníh je jenom v televizi neznamená, že budeme provozovat pouze SEX ON THE BEACH. Brněnská komunita CITY SKI žije i v létě. My prostě lyžujeme celý rok! Tento sport je vysoce návykový, a proto se necháme tahat improvizovaně za autem i u nás v Brně. Podívejte se, jak majitel CITY SKI Pavel Trčala jezdí na řece Svratce nedaleko brněnské Olympie:

SKI & SURF BIRTHDAY

Když majitel CITY SKI Pavel Trčala slaví narozeniny, tak nejde chlastat do hospody, ale dělá své dva nejoblíbenější sporty v jeden den. Vůbec mu přitom nevadí, že jeden sport je zimní a druhý je letní. Tato anabáze se Pavlovi podařila v různých exotických lokacích kolem světa v místech, kde mají hory nedaleko moře. Podívejte se, jestli se mu to povedlo i patrioticky u nás na Jižní Moravě.

ČESKÝ SKI REKORD

Zpěvačka a skladatelka Hana Robinson a její bratr lyžař a horolezec Pavel Trčala lyžovali v sedmi českých a moravských pohořích v jeden den a ustanovili tak nový rekord. Řidičem této mise byl mistr světa v rallye Martin Prokop. Rekord propagoval lyžování v ČR pod záštitou agentury CzechTourism dle sloganu "Všude dobře, doma nejlíp". Výtěžek rekordu podpořil nadační fond Impuls na pomoc pacientům s roztroušenou sklerézou. Celý rekord byl sledován krajskými zpravodajskými štáby Televize Nova a diváci byli během dne informováni o postupu týmu. Pod závěrečnou sjezdovkou čekal na účastníky přenosový vůz, díky němuž byla reportáž ukončena živým vstupem do pořadu Televizní Noviny, nejsledovanější zpravodajské relace v zemi. Videozáznam reportáže v Televizních Novinách můžete vidět zde:

CITY SKI URBAN PROMO VIDEO

Podívejte se, jak funguje partyzánský marketing přímo v centru Brna v dopravních prostředcích emhádé.

CITY SKI DOLNÍ MORAVA PROMO VIDEO

Pokud jste ještě nebyli na Dolní Moravě a chcete si udělat obrázek o tom, jaké tam mají pisty, mrkněte na naše video, ve kterém Vám Pavel Trčala představí středisko, klienty CITY SKI, ale také například mnohonásobného mistra světa v travním lyžování, Honzu Němce.

CITY SKI KOUTY PROMO VIDEO

Areál Kouty je největší na Moravě a v tomto videu ho můžete vidět z ptačí perspektivy, z lanovky, i přímo ze sjezdovky. Speciální kapitolu tvoří krásné lyžařkyně CITY SKI, které se v tomto videu ladně spouštějí dolů do údolí.