Naučíme lyžovat Vás i Vaše děti

Naučíme lyžovat Vás i Vaše děti

Vyrůstali jste u moře, nebo tisíc kilometrů od nejbližšíh hor? Rodiče Vám nemohli v dětství dopřát lyžování a Vy nyní začínáte lyžovat až s Vašimi dětmi? To vůbec nevadí! Naučíme lyžovat Vás i Vaše děti. Pokud nemáte vlastní lyže, tak Vám je půjčíme zcela zdarma. Stačí, když při rezervaci napíšete, že chete půjčit lyže.

Pololetní prázdniny na sněhu
Pololetní prázdniny na sněhu

Děti si zaslouží odměnu za pěkné vysvědčení a Vy si zasloužíte prodloužený víkend mimo kancelář! Poslední pátek v lednu jsou pololetní prázdniny a Vy s námi můžete vyrazit na štýrské lyžařské safari. V pátek si dáme Stuhleck, v sobotu Präbichl, v neděli Semmering. Ubytovaní budeme uprostřed mezi těmito středisky, abychom to neměli na svahy daleko. Bookujte co nejdříve.

Užili jsme si Silvestr na horáchUžili jsme si Silvestr na horách

I když to se sněhem nebylo jisté, nakonec se příroda umoudřila Silvestr 2019 jsme nemuseli rušit. Vyrazili jsme do pohoří Javorníky a lyžovali jsme ve středisku Karolinka. Malebné zasněžené Valašsko bylo krásným prostředím pro loučení s rokem 2019. V pohoří Javorníky je několik zajímavých středisek a možná se tam vydáme i na víkendový zájezd. Sledujte web!

Na hřebenech už panuje zimní pohádkaNa hřebenech už panuje zimní pohádka

Po smutném předvánočním oteplení se na hory vrátila královna zima. Ve všech našich partnerských střediscích již můžete prožít plnohodnotný lyžařský den. Zájezdů máme vypsáno opravdu hodně a každý den přidáváme další termíny.

Odstartovali jsme sezonu ve Špindlu i na Stuhlecku


Odstartovali jsme sezonu ve Špindlu i na Stuhlecku

V neděli patnáctého prosince jsme vyrazili z Brna na Stuhleck a středisko nám připravilo opravdu krásný lyžařský den na dobrém sněhu, bez front a navíc včetně super počasí. Děkujeme týmu KBC za účast. Z Prahy jsme jeli do Špindlu. O předvánočním víkendu Vás již bereme do všech našich partnerských středisek. Některé zájezdy jsou již potvrzeny a ostatní se postupně plní. Rezervujte co nejdříve zde: www.cityski.cz/zajezdy

Vouchery a FKSPVouchery a FKSP

Lyžování je ten nejlepší dárek pro Vaše blízké a Vy jistě oceníte, že pro něho nemusíte jet do Olympie. Napište nám Váš požadavek a my Vám pošleme platební instrukce a následně Vám zašleme voucher na jméno obdarovaného v PDF, který si vytisknete a dáte pod stromeček. Pracujete pro příspěvkovou organizaci a máte v práci FKSP? Nebo Vám zaměstnavatel dává bonus a nevíte jak jej vyčerpat? Nečekejte až Vám příspěvek propadne a využijte jej na lyžování se CITY SKI. Napište nám co nejdříve, abyste vše stihli zařídit do konce roku. Více informací naleznete na stránce: www.cityski.cz/vouchery

Předvánoční ledovecPředvánoční ledovec

Kultovní ledovec Kaunertal, který je každoročně místem tréningu mnoha našich lyžařských a snowboardových špiček, letos otevírá novou ultra moderní lanovku typu Funifor. Lyžování na ledovci je normálně velmi drahé, ale díky předvánoční promo nabídce můžete za rozumnou cenu vyzkoušet pisty, na kterých trénují hvězdy! Více informací o tomto speciálním víkendovém zájezdu naleznete na stránce: www.cityski.cz/kaunertal

Nová sjezdovka na Dolní Moravě


   
Nová sjezdovka na Dolní Moravě

Ve středisku Dolní Morava opět ultra investují a na novou sezonu pro Vás přichystali rozšíření původního traverzu od horní stanice lanovky U Slona ke sjezdovce Kamila. Nyní můžete na tomto úseku plnohodnotně sjezdovat. Nadšení budou zejména snowboardisté. Tento úsek má totiž ideální sklon na tréning pohodových cruise oblouků. Rezervujte si místo na Dolní Moravu v rubrice: www.cityski.cz/zajezdy

Zájezdy na vodní lyžování a wakeboardingZájezdy na vodní lyžování a wakeboarding

V červenci a v srpnu pro Vás chystáme zájezdy na vodní lyžování. Navštívíme vleky na Těrlicku, na Hlučíně, v Hradci Králové, v Piešťanech, v Bratislavě, v Gyoru. Na těchto vlecích je čistá voda a pro wakeboardisty jsou k dispozici zajímavé překážky. Vyrazíme vždy ráno z Brna a bus nás doveze až k vleku. Na tyto výlety si můžete brát vlastní wakeboard, nebo si můžete wakeboard půjčit na místě. Půjčení vodních lyží je většinou zdarma. Můžete si také vzít kolo nebo kolečkové brusle. V rámci možností, naložíme vše. Prosíme, indikujte do poznámky. Více informací naleznete v rubrice Zájezdy.

Jarní cyklovýletyJarní cyklovýlety

Na květen pro Vás chystáme výlety na cyklostezky mimo město. Můžete si vzít kola, nebo kolečkové brusle. Z Brna vyrazíme například do Kremže a pojedeme kolem Dunaje do Vídně. Z Prahy pojedeme do Děčína a po cyklostezce kolem Labe dorazíme do Drážďan.

Oslavte s námi konec sezony na Pradědu

Náš moravský ledovec Vám nabízí lyžování, i když již v nížinách již květou třešně. Poslední neděli v dubnu vyrážíme lyžovat. Možná si říkáte, že lyžování takto pozdě na jaře je neobvyklé, ale tento náš tradiční závěrečný zájezd je kultovní záležitost a vždy je super atmosféra. Letos je sněhu opravdu hodně, takže se můžete těšit na super lyžování. Na tento zájezd je již přihlášeno celkem dost nadšenců. Pokud stále váháte, podívejte se, jak jsme se měli na Pradědu v polovině dubna.

Slunná Itálie voláSlunná Itálie volá

Už jste s námi byli letos několikrát na jednodenních zájezdech na našich moravských nebo českých horách? Toužíte po vyšších kopcích? Nyní je ten pravý čas, protože aktuálně přidáváme nové termíny za super last minute ceny do různých italských lyžařských rájů. Můžete se vydat na Tarvisio a k tomu v ceně zájezdu vyzkoušet i střediska Sella Nevea a Zoncolan. Nebo si popojedete ještě dále a vybrousíte přes sto kilometrů sjezdovek v oblasti Passo Tonale. Užijete si super lyžování s garancí sněhu na ledovci Presena. Pokud by se Vám nechtělo trávit noc v autobuse, tak pro Vás máme nově také možnost dostat se do Itálie letecky. Více informací o zájezdech do Itálie naleznete na této stránce: www.cityski.cz/italie

Dopřejte dětem čerstvý horský vzduch


                   
Dopřejte dětem čerstvý horský vzduch

Máme tu jarní prázdniny a bylo by záhodno vzít děti na hory. Ostravské i brněnské děti už na horách byly a stejně tak i severní části Prahy. Nyní lyžují děti z jižní částí Prahy. Poslední týden v únoru se na prázdniny chystá Zlín a na začátku března Olomouc. Pokud mají Vaše ratolesti jarní prázdniny, stačí si vybrat středisko a hurá na hory!

Pojeďte s námi fandit EsterPojeďte s námi fandit Ester

V březnu bude Špindlerův Mlýn opět hostit Světový pohár v alpském lyžování. Ženy pojedou obří slalom a slalom a my budeme u toho. V termínech závodů plánujeme do Špindlu naše obvyklé zájezdy pro lyžaře, ale také speciální zájezdy pro Vás, kteří chcete svěťák zažít bez lyží na nohou. Zájezdy budou z Prahy, Mladé Boleslavi, Liberce, Pardubic, nebo Hradce a v ceně zájezdu bude i vstupenka na Světový pohár. Aktuálně s pořadateli ladíme podrobnosti a již brzy otevřeme prihlašování. Sledujte web a bookujte si tento neopakovatelný zážitek mezi prvními.

Letadlem na hory se City SkiLetadlem na hory se City Ski

Máte rádi lyžování v Itálii, ale nechce se Vám trávit noc v autobuse? Díky leteckému spojení z Brna a z Prahy do Bergama, pro Vás máme možnost skvělého lyžování na Passo Tonale bez dlouhého přejezdu busem. Let trvá jen hodinu a půl a z letiště je to do střediska dvě hodiny. Lyže a zavadla Vám vyzvedneme předem a odvezeme až do hotelu našim busem. Vy si tak můžete letět na lehko jen s Vašim příručním zavazadlem. Odlety z Prahy a z Brna jsou ve středu a návraty v neděli. Lyžovat budete ve čtvrtek, v pátek, v sobotu. Cena zahrnuje letenku, transfery, ubytování, polopenzi, skipasy. Bookujte v rubrice Rezervace.

Azurové výhledy ve středisku SzczyrkAzurové výhledy ve středisku Szczyrk

Nově přebudované středisko Szczyrk v Horním Slezsku nás přivítalo naprosto luxusním počasím. Lepší podmínky jsme si ani nemohli přát. Mráz, kvalitní sjezdovky až do odpoledne a modrá obloha k tomu. Nutno dodat, že jsme nebyli sami a počasí bylo lákadlem pro mnoho dalších lyžařů. Proto další termín organizujeme ve všední den. Vyzkoušejte s námi vyhřívané odpojitelné šestisedačky s bublinou, gondolu a čtyřicet kilometrů sjezdovek. A to vše tři hodiny po dálnici z Brna nebo hodinu a půl z Ostravy. Na náš druhý výlet jedeme 6. února 2019. Bookujte v rubrice Rezervace.

Prašan nejen na SedlePrašan nejen na Sedle

Letošní sezona je prostě suprová. Nikde nelyžujeme na umělém sněhu! Tedy, ano, umělý sníh leží jako základ téměř ve všech střediscích, ale na něm je skoro všude půl metru a někde i metr přírodního sněhu. Díky Bože! Jízda po přírodním sněhu je vždy lepší zážitek. Nadšenci freeridů si také přijdou na své. Na obrázku vidíte Červenohorské Sedlo a prodlouženou Žlutou sjezdovku. Bookujte tripy s předstihem, protože naše jednodenní zájezdy o víkendech bývají často vyprodány již v úterý.

Vyhlídková sjezdovka na Dolní MoravěVyhlídková sjezdovka na Dolní Moravě

Resort Dolní Morava pro Vás přichystal super novinku. Od Slamníku ke Slonovi již nemusíte přejíždět traverzem, ale můžete krásně lyžovat po luxusní modré sjezdovce, která se jmenuje Vyhlídková. A vyhlídky nabízí opravdu skvostné. Toto propojení posunuje středisko o level výše. Navíc středisko aktuálně obdrželo tuny a tuny sněhu. Neváhejte a přihlašte se na zájezd na Dolní Moravu.

Szczyrk nabízí čtyřicet kilometrů sjezdovekSzczyrk nabízí čtyřicet kilometrů sjezdovek

Jakožto lyžařští patrioti Vás pravidelně vozíme zejména do našich moravských a českých středisek. Ale chceme Vám ukázat i zahraniční možnosti a nově přebudované středisko Szczyrk v Horním Slezsku Vám nemůžeme zatajit. Tento resort prošel nedávno intenzivním investičním hurikánem pod taktovkou TMR a nabízí v našich končinách naprosto fenomenální lyžování. Převýšení sedm set metrů, čtyřicet kilometrů sjezdovek, pět vyhřívaných odpojitelných šestisedaček s bublinou, páteřní gondola. A to vše tři hodiny po dálnici z Brna nebo hodinu a půl z Ostravy. Z Brna chystáme první trip 19. února 2018 za akční cenu BUS + SKIPAS = 1400 Kč. Buďte u toho! Bookujte v rubrice Rezervace.

Konec roku jsme oslavili na horáchKonec roku jsme oslavili na horách

Silvestr jsme slavili jako obvykle na horách. Tentokrát v pohoří Králický Sněžník. Z Brna jsme vyrazili odpoledne a přijeli jsme do střediska Větrný Vrch na Dolní Moravě v podvečer. Užili jsme si večerní lyžování na naprosto skvělém manšestru. Pak jsme se hodili do gala a vychutnali si zábavu ve stylu První republiky. Děkujeme vlekařům i legendární restauraci Větrák za super akci a přejeme všem lyžařkyním a snoubordelákům krásný zasněžený rok 2019. Podívejte se na fotky tady: CITY SKI Silvestr 2018

Prodloužená sjezdovka na SedleProdloužená sjezdovka na Sedle

Nirvanu řezaného oblouku na jedné z nejlepších moravských sjezdovek si nyní můžete prodloužit o více než sto metrů. Žlutá sjezdovka má ideální sklon na carving a tradičně je tedy perfektním tréningovým hřištěm. Vy si ji nyní můžete užít o chvíli déle. Na Sedle aktuálně vysněžují a my plánujeme první zájezd na šestnáctého prosince 2018.

Z Brna startuje sezona zájezdem na StuleckZ Brna startuje sezona zájezdem na Stuleck

Stuhleck otevírá na začátku prosince a my se moc těšíme na dlouhé štýrské pisty. Nepojedeme pro jistotu hned první prosincový víkend, kdy má být otevřeno jen několik sjezdovek, ale počkáme si až na druhý. Pozor, na Dornychu se kope, a tak jsou nyní odjezdy z parkoviště na Uhelné za Tescem u železářství Vichr. Cena je sedmnáct set korun za dopravu a skipas. Slevy pro studenty, mládež, děti.