OSLAVTE KONEC ROKU SE CITY SKI

Po našem fenomenálním úspěchu minulý, před-minulý, před-před-minulý, před-před-minulý rok, před-před-před-minulý, před-před-před-před-minulý rok pro Vás i letos chystáme Silvestr na horách.

Oslavte Silvestr, jaký jste ještě nezažili. A to nejen proto, že Silvestr 2019 ještě nikdy nebyl! Připravili jsme pro Vás něco, o čem budete vykládat kámošům nejméně do Vaší letní dovolené v roce 2020.

ODJEZDOVÁ MĚSTA

Tento Silvestr je připraven pro lyžaře z Brna, z Ostravy, z Olomouce. Cena je již tradičně pouze tisíc korun a tato akce je bez ubytování!

PROGRAM

Letošní Silvestr budeme slavit v pohoří Javorníky. Z Brna vyrazíme odpoledne a přijedeme do střediska Karolinka v podvečer. Užijeme si večerní lyžování na jedné z nejdelších osvětlených sjezdovek na Moravě. Sjezdovka ve středisku Karolinka je kilometr dlouhá! Pak se hodíme do gala a vychutnáme si večeři a zábavu. Promyslete si, co byste vše chtěli večer zažít a napište nám. Je to Váš Silvestr! Odjezd zpět do metropole plánujeme ve dvě hodiny ráno, abychom stihli rozjezdy.

Cena je 1000 Kč a je bez ubytování, protože jistě chápete, že sehnat dostupné ubytování na Silvestra je nereálné. Cena zahrnuje:

Dopravu na hory
Večerní lyžování na Silvestra
Večeři
Oslavu
Novoroční přípitek
Odvoz zpět do Brna

HARMONOGRAM

Úterý 31. prosince 2019

15:00 - Odjezd autobusu z Brna
17:15 - Příjezd autobusu do střediska Karolinka
17:30 - Večerní lyžování ve středisku Karolinka

Večerní lyžování CITY SKI

20:30 - Konec večerního lyžování

20:45 - Převlečení

21:00 - Silvestrovská večeře

Lyžujeme v oteplovačkách, ale slavíme stylově!

POZOR! Jsme lyžaři a snowboarďáci, ale na Silvestra se umíme obléknout a udělat si pěkný zážitek, takže, jako loni, předloni, před-předloni, před-před-předloni, před-před-před-předloni na večeři a následnou párty všichni účastníci povinně oblek a kravatu, všechny účastnice povinně šaty! Nemusí to být nic top, stačí sako ze sekáče za pade.

Novoroční sjezd CITY SKI

22:30 - Soutěže & hry

Špindlerova Bouda

23:30 - CITY SKI Seznamka

Seznamka CITY SKI pro hetero účastníky

Seznamka CITY SKI pro slečny

Meziměstská družba

Na těchto zájezdech se setkají lyžaři z různých měst. Pokud máte kámoše z měst na trase našeho busu, můžeme je nabrat! Pokud máte kámoše přímo na Valašsku, řekněte jim, ať s námi přijedou oslavit Silvestra.

Alkohol drinky CITY SKI

24:00 - Ohňostroj

Středa 1. ledna 2020

00:15 - Novoroční sjezd s loučemi
00:30 - Hudba a diskotéka

Autobus CITY SKI Silvestr

Disko CITY SKI

02:00 - Odjezd
04:00 - příjezd do Brna

POZOR! Limit je jeden autobus z Brna a jeden autobus z Ostravy. Rezervujte tento fenomenální Silvestr již dnes na: www.cityski.cz/rezervace/