OSLAVTE KONEC ROKU SE CITY SKI NA HORÁCH

Naše fenomenální silvestrovské akce dostaly tvrdý zásah v nucené plandemické pauze. Avšak letos pro Vás chystáme Silvestr na horách jako dříve. Pár let jsme s Vámi nemohli slavit, ale o to více a radostněji budeme společně vítat Nový rok nyní!

Oslavte Silvestr, jaký jste ještě nezažili. A to nejen proto, že Silvestr 2022 ještě nikdy nebyl! Připravili jsme pro Vás něco, o čem budete vykládat kámošům nejméně do Vaší letní dovolené v roce 2023.

DVĚ VARIANTY

Naše Silvestry tradičně koncipujeme vždy jako jednodenní lyžařskou akci s večerním lyžováním, večeří, oslavou a návratem autobusem po půlnoci. Protože však letos Silvestr vychází na víkend, tak zvažujeme i variantu s přespáním. Pokud s námi chcete strávit Silvestr na horách, tak nám napište předem a specifikujte, jestli byste chtěli jet klasicky na jeden den, nebo na celý víkend. Podle zájmu uspořádáme naši tradiční jednodenní akci, nebo zorganizujeme víkendový zájezd. Středisko vybereme podle sněhových podmínek a počtu zájemců. Níže je popsána jednodenní varianta. Víkendová verze by začínala již v pátek večer, nebo v sobotu ráno a návrat by byl v neděli večer.

ODJEZDOVÁ MĚSTA

Tento Silvestr je připraven pro lyžaře z Brna, z Ostravy, z Olomouce. Cena je již tradičně co nejnižší a liší se dle odjezdového města.

STŘEDISKO

Letošní Silvestr budeme slavit ve středisku, které vybereme dle aktuálních sněhových podmínek a počtu zájemců. Bude se jednat o kvalitní středisko, které nabízí dostatečné převýšení a v případě jednodenní varianty také večerní lyžování.

PROGRAM

V jednodenní variantě autobusy z Brna, Ostravy, Olomouce vyrazí odpoledne a přijedou do střediska v podvečer. Užijeme si večerní lyžování a pak se hodíme do gala a vychutnáme si večeři a zábavu. Během celého večera budou probíhat soutěže. Pokud vymyslíte soutěžní úkol, napište nám. Je to Váš Silvestr! Odjezd zpět do odjezdových měst plánujeme v jednu hodinu ráno. Pokud bychom jeli na víkend, tak bychom vyrazili již v pátek večer, nebo v sobotu ráno a vraceli bychom se v neděli večer.

CENA

Cena bude upřesněna a bude varianta bez ubytování a také varianta s ubytováním. Snažíme se sehnat dostupné ubytování, což nemusí být na Silvestra jednoduché.

Cena zahrnuje:

Dopravu na hory
Večerní silvestrovské lyžování
Večeři
Oslavu
Novoroční přípitek
Odvoz zpět do města

Cena z Olomouce: Bude upřesněna
Cena z Brna: Bude upřesněna
Cena z Ostravy: Bude upřesněna

HARMONOGRAM

Tento harmonogram je pro jednodenní variantu. Pokud bychom jeli na víkend, tak bychom vyrazili již v pátek večer, nebo v sobotu ráno a vraceli bychom se v neděli večer.

Sobota 31. prosince 2021

14:30 - Odjezd autobusu z Ostravy

15:00 - Odjezd autobusu z Brna

15:30 - Odjezd autobusu z Olomouce
17:15 - Příjezdy autobusů do střediska
17:30 - Večerní lyžování ve středisku
20:00 - Společná fotografie u horní stanice lanovky
20:05 - Hromadný bodovaný sjezd

Večerní lyžování CITY SKI

21:00 - Konec večerního lyžování

21:05 - Převlečení

21:15 - Silvestrovská večeře

Lyžujeme v oteplovačkách, ale slavíme stylově!

POZOR! Jsme lyžaři a snowboarďáci, ale na Silvestra se umíme obléknout a udělat si pěkný zážitek, takže, jako na našich předešlých silvestrovských akcích na večeři a následnou párty všichni účastníci povinně oblek a kravatu, všechny účastnice povinně šaty! Nemusí to být nic top, stačí sako ze sekáče za pade. Kdo bude mít kostým, dostane extra body v celkovém hodnocení.

Novoroční sjezd CITY SKI

22:30 - Soutěže & hry

Špindlerova Bouda

23:30 - CITY SKI Seznamka

Seznamka CITY SKI pro hetero účastníky

Seznamka CITY SKI pro slečny

Meziměstská družba

Na těchto zájezdech se setkají lyžaři z různých měst. Pokud máte kámoše z měst na trase našeho busu, můžeme je nabrat!

Alkohol drinky CITY SKI

24:00 - Ohňostroj

Neděle 1. ledna 2022

00:15 - Novoroční sjezd s loučemi
00:30 - Hudba a diskotéka

Autobus CITY SKI Silvestr

Disko CITY SKI

01:00 - Odjezd
02:00 - příjezd do Olomouce
03:00 - příjezd do Brna
03:30 - příjezd do Ostravy

POZOR! Limit je jeden autobus z Brna, jeden autobus z Ostravy, jeden autobus z Olomouce. Napište nám již dnes, že máte o Silvestr na horách zájem a specifikujte, kolik by Vás bylo a jestli chcete jednodenní variantu, nebo variantu s přespáním.