OSLAVTE KONEC ROKU 2023 NA SNĚHU SE CITY SKI

Naše fenomenální silvestrovské akce dostaly tvrdý zásah v nucené plandemické pauze. Avšak znovu pro Vás chystáme Silvestr na horách jako dříve. Pár let jsme s Vámi nemohli slavit, ale o to více a radostněji budeme společně vítat Nový rok nyní!

Autobus CITY SKI Silvestr

Letos jsme se rozhodli pro Vás připravit specialitu a náš Silvestr bude ve znamení retro. Hodíme na sebe oteplovačky z minulého století a celou dobu povalíme ty nejlepší šlágry sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých let. Zjišťovali jsme Váš zájem, zda jet s noclehem nebo bez noclehu. Hlasovali jste pro zájezd s noclehem!

Autobus CITY SKI Silvestr

Oslavte Silvestr, jaký jste ještě nezažili. A to nejen proto, že Silvestr 2023 ještě nikdy nebyl! Připravili jsme pro Vás něco, o čem budete vykládat kámošům nejméně do Vaší letní dovolené v roce 2024.

TENTOKRÁT S NOCLEHEM

Naše Silvestry tradičně koncipujeme vždy jako jednodenní lyžařskou akci s večerním lyžováním, večeří, oslavou a návratem autobusem po půlnoci. Protože však letos Silvestr vychází na víkend, tak jste hlasovali pro variantu s přespáním. Na základě Vašeho zájmu jsme uspořádali naši silvestrovskou akci jako víkendový zájezd. Odjezd bude již v sobotu 30. prosince 2023 ráno a návrat bude v pondělí 1. ledna 2024 večer. Budeme lyžovat tři dny. Navíc každý den vyzkoušíme jiné středisko!

ODJEZDOVÁ MĚSTA

Tento Silvestr je připraven pro lyžaře z Brna. Kapacita zájezdu je omezena na jeden autobus, tak bookujte co nejdříve.

STŘEDISKA

Navštívíme nám známá střediska Dolní Morava a Červená Voda, ale podíváme se také do nedalekého polského střediska Czarna Góra. Jedná se opravdu o kvalitní lyžařské středisko, které nabízí velké převýšení a dokonce šestisedačku!

HARMONOGRAM

Tento harmonogram je pro vícedenní variantu. Odjezd je v sobotu ráno a návrat v pondělí večer. Program oslavy Silestra je společný s jednodenní variantou.

Sobota 30. prosince 2023

7:00 - Odjezd autobusu z Brna
7:15 - Možný nástup Lipůvka
7:30 - Možný nástup Sebranice
8:00 - Možný nástup Svitavy
9:00 - Příjezd do střediska Dolní Morava
16:15 - Odjezd ze střediska Dolní Morava
16:30 - Dělostřelecká Tvrz Hůrka (volitelné)
17:30 - Večeře Králíky a prohlídka města
19:00 - Nákup v supermarketu Penny Market
19:30 - Odjezd na ubytování

Neděle 31. prosince 2023

8:00 - Odjezd z ubytování
9:00 - Lyžování ve středisku Czarna Góra
17:00 - Večerní lyžování ve středisku (volitelné)
21:00 - Silvestrovské oslavy ve středisku
24:00 - Ohňostroj
00:30 - Odjezd ze střediska

Pondělí 1. ledna 2024

01:00 - příjezd na ubytování
9:00 - Odjezd do střediska Červená Voda
9:15 - Lyžování ve středisku Červená Voda
16:00 - Novoroční oslava ve středisku Červená Voda
17:00 - Odjezd ze střediska Červená Voda
18:45 - Příjezd do Brna

POZOR! Tento Silvestr bude celý ve znamení retro. Lyžování i následnou párty tedy povinně všichni v oteplovačkách z minulého století. Nemáte? Stačí navštívit sekáč, kde seženete retro lyžařský komplet za pár korun. Nebo prohledejte dědečkův šatník.

Soutěže & hry

Během celého zájezdu budou probíhat soutěže. Výhrou budou lyžařské zájezdy, ale také další ceny, nebo jen dobrý pocit, že jste něco znali, věděli, dokázali.

Špindlerova Bouda

Seznamka

Pokud nemáte s kým jet, vůbec se nebojte, protože na našich zájezdech se seznámíte s podobně laděnými nadšenci do zimních sportů.

Seznamka CITY SKI pro hetero účastníky

Jestli jste pár, napište to do poznámky a budeme se snažit Vám zajistit dvoulůžkový pokoj. Ostatní pokoje jsou trojlůžkové.

Seznamka CITY SKI pro slečny

Zábava

Silvestr budeme slavit v Polsku a tam je o zábavu postaráno. Lyžařské svahy jsou osvětlené a v provozu až do půlnoci, takže to ve středisku žije. Nemusíte řídit, takže si můžete dát drink.

Alkohol drinky CITY SKI

V resortu jsou i diskotéky a hudební produkce.

Disko CITY SKI

UBYTOVÁNÍ

Sehnat volné ubytování na Silvestra za rozumnou cenu není jednoduché, ale nám se to podařilo! Budeme spát na intru! Jedná se o internát Středního odborného učiliště Králíky.

Domov mládeže Králíky

Pokoje jsou trojlůžkové se socilálním zařízením na chodbě. Za příplatek je možné rezervovat dvojlůžkový pokoj.

Jestli chcete ohrnovat nos, tak zkuste sehnat volná místa na Silvestra sami. Nebo jeďte rovnou do Aspenu! My jedeme lyžovat a pokoje potřebujeme především na přespání.

STRAVOVÁNÍ

POZOR! Na ubytování nebude v provozu jídelna. V sobotu se nasnídáte doma, oběd si dáte ve středisku a na večeři bude čas ve městě Králíky. V sobotu večer bude zastávka v supermarketu Penny Market, abyste si mohli koupit jídlo na nedělní a pondělní snídani. V neděli budeme na oběd i na večeři v Polsku. Na hranici zastavíme, pokud si budete chtít vyměnit peníze. Nebo můžete platit kartou. V pondělí na oběd budeme ve středisku Červená Voda a na večeři budete doma.

CENA

Cena je co nejnižší a závislá na ubytování v domově mládeže Králíky. Jsme rádi, že jsme sehnali dostupné ubytování, což není na Silvestra jednoduché. Zabookovat drahý hotel umí každý.

Cena zahrnuje:

Dopravu z Brna na hory
Tři dny lyžování
Dvě noci ubytování
Transfery mezi středisky
Novoroční přípitek
Odvoz zpět do Brna

Cena nezahrnuje:

Návštěvu dělestřelecké tvrzi Hůrka (110 Kč až 170 Kč)
Bazén ve středisku Czarna Góra
Večerní lyžování ve středisku Czarna Góra
Stravování

Cena tohoto zájezdu je 4800 Kč pro dospělé sjezdaře a 4400 Kč sjezdaře do dvanácti let. Pokud jste běžkaři nebo skialpinisté, tak napište a vypočítáme pro Vás speciální cenu.

Prosíme, rezervujte si tento zájezd co nejdříve, protože nejpozději 22. prosince 2023 musíme sdělit počet zájemců na ubytování.

Rezervujte na: www.cityski.cz/rezervace