Najdeme vám partnera na lyžování i na život

CITY SKI zájezdy jsou jak pro zadané, ženaté, v chomoutu, pod pantoflem, tak pro nezadané, neženaté, singl, svobodné, rozvedené, chudáčky opuštěné lůzry! Empirický výzkum dokazuje, že lyžování, samo o sobě poskytovatel nádherných endorfinových zážitků, může být ještě krásnější, pokud je sdíleno s podobně do sněhu zamilovanou a ideálně také krásnou lyžařkyní či s horám holdujícím a finančně zajištěným snoubordelákem. V dnešní uspěchané a předigitalizované době většina mladých lidí sedí celý den v práci před nudnými tabulkami a celý večer doma před o něco méně nudným FB portálem.

Být představen novým kamarádům v autobuse může fungovat jako dobře účinná seznamka. Pokud chcete, tak můžete této možnosti na našich zájezdech využít. Jistě se pro Vás najde v autobuse nějaká sportovní, optimistická, vzdělaná lyžařka, která má dobré srdce. Pro dámy dodáme férové, zábávné, inteligentí lyžaře se skvělou fyzičkou a krásnou duší. Nezáleží na tom, jestli hledáte někoho, s kým chcete založit rodinu, vychovat děti a zestárnout, nebo jestli si chcete jen s někým zalyžovat. CITY SKI již seznámilo mnoho lyžařských párů.

Speciální singles zájezdy

Vedle klasických zájezdů nabízíme nyní i speciální zájezdy pro nezadané. Na tyto zájezdy se můžete přihlásit pouze sami, s kamarádem nebo kamarádkou stejného pohlaví, nebo s kamarádem či kamarádkou opačného pohlaví, se kterými nemáte milostný nebo sexuální a nebo milostně-sexuální vztah. Pokud máte doma manželku či přítelkyni a přesto se chcete zúčastit speciálního SINGLES zájezdu, nepovažujeme to za morální, ale zabránit Vám v tom nemůžeme. Prosím, nežádejte nás o uschování Vašeho snubního prstýnku v přihrádce u řidiče a počítejte s tím, že Vaše seznamování může být dokumentováno instruktory CITY SKI nebo jinými účastníky zájezdu.

Kiss Jan Shimmerle

Co je v domě, není pro mě

Balit holky na pracovišti se prostě nesluší. Ale kde má spořádaný mladý člověk najít partnera? Na baru, kde přes hustý kouř Váš objekt zájmu pořádně nevidíte a přas vysoké decibely Vámi vybranou oběť balení neslyšíte?

Rodiče nejlíp vědí, jakou ten náš jarda potřebuje

Ve většině zemí světa je balení a randění jaksi eliminováno. Od Afriky, přes Indii, po Jihovýchodní Asii Vám rodiče vyberou partnera či partnerku a Vy jej či ji přijmete a naučíte se je milovat. Z dlouhodobého pohledu na tomto systému něco je, protože tyto civilizace mají podstatně menší rozvodovost než naše Západní Civilizace. Samozřejmě, důležitým faktorem je skutečnost, že ženy v těchto zemích bývají často ekonomicky závislé na svých mužích, a tak rozvody prostě nejsou možné z praktických důvodů. Každopádně tento systém výběru v našich zeměpisných šířkách připadá v úvahu pouze pro čtyřicetileté panice.

Čtyřicetiletý panic

Na západě již není možné jen tak sbalit holku

Externí pracovníci CITY SKI nás pravidelně informují o nejnovějších trendech seznamování v Západní Evropě. Naši zvědové v Německu nás například naléhavě žádají o možnost účasnit se našich zájezdů pro snažší komunikaci s děvčaty. Stěžují si, že v Německu má již každý Ahmed bourák, barák a prosperující firmu a slečny si od tvrdě pracujícího německého Hemluta ani nenechají na baru koupit drink. Muži jsou nuceni navštěvovat pseudo wellness kluby, kde jim jakože klubové členky, ve skutečnosti najaté rumunské romské (všimněte si, že upřesňujeme etnikum a národnost, protože, i když si to většina populace mylně myslí, rumunské a romské není to stejné) pracovnice poskytují fyzickou společnost. Jinou společnost zatím neposkytují, protože neumějí německy. Jak zvrhlý to způsob substituce milostného života! Avšak, co když emancipace i u nás dospěje do západoevropských rozměrů a ženy si budou muže vybírat pouze dle mikroskopem zvětšeného pohledu na hlavičky a bičíky jejich spermií? Buďte rádi, že žijete ve Východní Evropě a sbalte rychle západním světem nedotčenou a tedy nic netušící kandidátku, pokud možno z menšího města z okolí Uherského Hradiště. Jak je všeobecně známo, v Uherském Hradišti mají lidé nejlepší charakter. Pokud si zamanete na slečně z Brna, Prahy, či Bratislavy, je velmi pravděpodobné, že po Vás bude požadovat kabelku Louis Vuitton a vozidlo Bentley, po vzoru svých západních kolegyň.

CITY SKI Bentley Girl

Kdo vybírá, přebere

Možná patříte mezi takzvané Alfa samce, či Alfa samice a protějšky Vám leží u nohou. Denně Vám posílají přisprostlé esemesky a emaily s nabídkami explicitně popisujícími, co by s Vámi chtěli dělat, pokud by se s Vámi dostali do prázdné kabinky lanovky pět minut před ukončením provozní doby lyžařského areálu. Jenže, v tomto případě můžete mít také problém, aniž o tom víte. Můžete se dostat do takzvané spirály převahy nabídky. Vaše požadavky se stupňují s rostoucí nabídkou a nic Vám není dost dobré. Jeden je moc hubený, druhý je moc tlustý, třetí má jen jednu nohu. Jedna neumí dost dobře lyžovat, druhá kouří krabičku denně, třetí má jen jedno ňadro. Musíte se oprostit od Vašeho buržoazního postoje k výběru a pokorně přisednout na lanovku života k jedné lyžařkyni či k jednomu snoubordelákovi a snažit se s ní či s ním vydržet, tak dlouho, dokud v hádkách z lanovky nespadnete, dokud se Vám ze stereotypu ježdění z dolní stanice do horní a zpět nebude motat hlava, případně dokud lanovku nevypnou pro údržbu. I když o sedačku výše či níže možná pojede krásnější kandidátka, či bohatší kandidát, snažte se vydržet na Vámi vybrané sedačce.

CITY SKI majitel Pavel Trčala a jeho krásné účastnice zájezdu

Majitel CITY SKI Pavel Trčala se s nadšením stará o všechny účastnice zájezdu bez rozdílu odstínu jejich odbarvení, ale radí: "Ano ve středisku může být třeba dvacet sjezdovek, ale v jeden okamžik můžete sjíždět jen jednu. Vyberte si tu, kterou máte nejradši, tu, kterou budete chtít sjíždět opakovaně a to sezónu za sezónou. Naučte se nazpaměť její sklon, každou její kompresi, všechna místa náchylná na vydření, abyste ji sjeli lépe než kdokoli jiný a to ve dne, v noci, či v období mezi dnem a nocí, tedy za šera. Vy budete ten, který po ní protáhne zkušené dlouhé elegantní oblouky superobřího slalomu za každých sněhových podmínek včetně manšestru, ledu, prašanu. Trénujte na ní, užívejte si s ní, milujte ji!"

Univerzitní města ztěžují situaci pro ženy

Pokud jste žena a žijete v univerzitním městě, jakým je například Brno, Praha, nebo Ostrava, máte problém. Například v Brně je s osmdesáti tisíci studenty poměr studujících k celkovému obyvatelstvu jedním z nejvyšších v Evropě. Projděte se večer mezi 23:36 a 23:48 mezi ulicí Českou a Hlavním Nádražím a potkáte 97 studentů, dvě prostitutky a jednoho bezdomovce. Statistiky potvrzují, že dívky jsou co se týče studia obecně ambiciozněší, a tak je na školách nepoměrně více studentek než studentů. Navíc, chlapci v dnešní době dávají přednost počítačovým hrám, destrukci mozku alkoholickými nápoji, případně sobecké seberealizaci budováním firmy či kariéry. Své sexuální tužby si naplňují náhodnými známostmi, zejména internetovými, a na plnohodnotný a láskyplný vztah nemají kuráž, náladu, či čas.

CITY SKI poskytuje lyžování také pro sličné studentky lyžařky

Dívky bez auta a přítele mají právo na lyžování

V České Republice je procento mladých lidí, kteří mají vlastní vůz mnohem nižší než například ve Spojených Státech nebo v Západní Evropě. Když pak srovnáte vlastnictví vozidla genderově, zjstíte, že mladé ženy jsou na tom ještě mnohem hůře než jejich mužské protějšky. Co tedy zbývá mladé ženě, pokud chce vyrazit na hory? Může se pokusit ukecat tatínka, aby ji půjčil auto, ale jednodušší je vždy sbalit borca, nabíječe, alias přítele! Jenže, může se stát, a bylo by lidské přirozenosti nepřirozené, kdyby se to nestalo, že nabíječ bude recipročně za své nabití nádrže automobilu očekávat vypráznění své privátní nádrže, respektive dvou nádrží, pokud se jedná o zdravého jedince se standartními dvěmi privátními nádržemi. Avšak příjem genetického materiálu z těchto nádrží, a to kterýmkoli způsobem, nemusí býz cílem, potěšením, radostí, či zálibou mladé dívky, která si pouze chce zalyžovat. Jak potvrzují výzkumy, pro ženu, která se neživí prostitucí na profesonální či amatérské úrovni je mnohem komplikovanější provozovat intimní záležitosti s mužem, ke kterému necítí lásku, sympatii, či alespoň obyčenjný chtíč. Na druhé straně, muži nemají problém "poznat se" s prakticky jakoukoli ženou, která není ausgerechnet škaredá. Může tedy nastat situace, že kamarád vezme dívku na hory, ale ouha, najednou kamarád taky rád a dívka si myslela, že byl jen tak hodný a vzal ji s sebou na hory. V takové prekérní situaci již CITY SKI zachránilo jednu dívku přímo na horách a odvezlo ji zpět do metropole. Takže dívky, které nevlastníte auto, nedělejte si starosti s nabíječi a pojeďte s námi na hory. Za svůj výlet si zaplatíte a nebudete se muset cítit zavázaná žádnému, maximálně tatínkovi, který Vám na to dá love, ale to je OUKEJ! Navíc, pokud budete vybrána jako nejkrásnější účastnice zájezdu, můžete lyžovat zcela ZDARMA!

CITY SKI nabízí ZDARMA lyžování pro nejkrásnější účastnici zájezdů

Automatické přidělení partnera na lyžování

Pokud jste tak akorát vysoká, Váš BMI odpovídá cca Vaší výšce, nenosíte dva centimetry molitanu ve Vaší podprsence, ani dva centilitry silikonu pod Vaší podprsenkou, Vaše vlasy mají barvu princezny ze západoevropské pohádky, Vaše oči jsou modré jako Indický oceán u ostrova Mauritius a hluboké jako Tichý oceán v Mariánském příkopu, umíte chodit jako modelka z časopisu ELLE, umíte vařit jako čtenářka časopisu ŽENA A ŽIVOT, umíte mluvit hezky a vlídně jako paní učitelka z prvního stupně, v dětství jste se věnovala folklórnímu kroužku, jste sportovně založená, ideálně bývalá závodní lyžařka a/nebo profesionální tenistka s ambicemi na Fed Cup a/nebo Olympijská medailistka ve skocích na trampolíně, máte krásné nohy dlouhé jako text na těchto webových stránkách, jste nekuřačka, jste s to sledovat film v originálním anglickém znění bez českých titulek a obstojně nejméně na komunikatviní úrovni zvládáte i další dva zahraniční jazyky, umíte lyžovat jako Lindsey Vonn a na snowboardu diktujete jako Ester Ledecká, více Vás to táhne na sníh na hory a/nebo na vlny k moři, nežli do nákupních středisek a k bulvárním televizním pořadům, chcete poznávat svět a věříte, že mezi nebem a zemí je něco mocnějšího než omračující síla hození kabelky značky Louis Vuitton na stole v kavárně Liberty a nakonec, ale především, máte dobré srdce, vycházející z výchovy v milující rodině a jako nepodmíněný bonus pocházíte z okolí Uherského Hradiště, tak nemusíte na výlety CITY SKI nikoho hledat a budete automaticky přidělena vedoucímu zájezdu.

Na sjezdovce bude zkontrolován Váš styl, na lanovce Váš životopis, na obědě Váš charakter a cestou zpět při promítání celovečerního filmu na VIP sedadle autobusu bude zkontrolována Vaše ability-to-cuddle. Po ukončení zájezdu budete fakultativně zařazena do celosezónního výběru a s trochou štěstí se Vám podaří stát se novou Nejkrásnější účastnicí zájezdu. POZOR, vzhledem ke konstelaci hvězd je velká šance, že budete také tou poslední a po skončení sezony budete mít svatbu na horách nebo u moře nebo na horách a u moře, nebo na zámku Austerlitz, dle Vaší volby, pojedete na tříměsíční svatební cestu kolem světa, budete se radovat z dětí krásných po mamince a zlobivých po tatínkovi, ale hlavně, dokud bude služba CITY SKI fungovat a její majitel bude Váš manžel, budete lyžovat úplně a zcela ZDARMA! Pokud je lyžování ZDARMA pro Vás důležitější než kabelka Louis Vuitton, jste na správné adrese.

Společné zájmy jsou předpokladem pro vztah

Co si budeme vysvětlovat, nalézt toho správného životního partnera je ten nejtěžší úkol, který Vás v životě čeká. Pokud se Vám to podaří, zažijete báječnej život. Tedy pouze pokud si báječnou ženskou vezme báječnej chlap. Jenže, kde najít báječnou ženskou, respektive báječnýho chlapa? Navíc, když vedle klasických požadavků, aby byl bohatej a furt nevysedával na pivě, respektive, aby byla krásná a celé dny netrávila v shopping centru, přidáte ještě podmínku lásky k horám?

Nechte city ski řídit váš osud

Odpověď je jednoduchá! Dělejte to, co Vás baví a Bůh, Kršna, Budha, Konfucius, Ježíšek, nebo Pavel Trčala, dle toho, na koho věříte, Vás posadí na sedadlo autobusu nebo na sedačku lanovky vedle lyžařského partnera, který by mohl být tím pravým jak pro jednodenní lyžování, tak pro celoživotní milování.

Páry seznámené díky city ski

Jeden krásný CITY SKI zamilovaný pár, který byl zkompletován díky sofistikované seznamovací službě CITY SKI je dokonce mezinárodní. Zasloužilá klientka CITY SKI Petra a náš nejoblíbenější americký klient Josh, které jsme dali dohromady na našem speciálním zájezdu s diskotékou, se nyní oficiálně mají rádi. Pokud chcete taky sbalit Amíka, zúčastněte se některého z našich zájezdů. Podívejte se, jak to Pítře s Džošem spolu sluší:

Josh Runkel & Petra Michalčíková

City ski vám najde bohatého a svalnatého

Jedině CITY SKI Vás zdarma seznámí s vysokým sympatickým bývalým reprezentantem v plavání, který právě prodal svou prosperující firmu zahraničnímu investorovi, aktivně se věnuje charitativní činnosti a upřímně hledá teplo domova. CITY SKI negarantuje velikost měšce a to jak bankovního, tak reproduktivního, Vámi vybraného kandidáta. Tuto kontrolu musí každá účastnice provést sama. Po kontrole může o měšci účastníka referovat, podobně jako je například zvyklá referovat o své spokojenosti s určitou značkou lyžařské obuvi, na fóru CITY SKI na našich FB stránkách.

CITY SKI Vám najde bohatého lyžaře

City ski vám najde krásnou a blonďatou

Pokud jste muž v říji, CITY SKI Vás zdarma seznámí se sympatickými lyžařkami z naší obsáhlé databáze vzdělaných a věrných bývalých modelek se smyslem pro rodinu. Dle obecné preference mužů nejprve předhazujeme krásné a blonďaté a v druhém kole potom přicházejí hezké a tmavé. Nesmutněte, pokud na Vás nevyjde krásná blondýna, třeba dostenete nějakou hodnou dívku, i když tmavou a tedy dle celosvětových obecně legitmních měřítek tudíž méně kvalitní. Blond není vše, i když je to samozřejmě nejlepší. Ne pro každého můžeme mít blondýnu, i když jsou samozřejmě nejlepší a každý by ji chtěl. A co navíc, neradi bychom Vám bourali Vaše vysněné životní ideály, ale možná to musíme být právě my, kteří Vás upozorní na fakt, že jen zlomek blondýn jsou opravdu blondýny. CITY SKI negarantuje blonďatost celého produktu i v místech, která nejsou jednoduše kontrolovatelná bez rozbalení balíčku. Tuto kontrolu musí každý účastník provést sám. Po kontrole o celoblonďatosti může referovat, podobně jako je například zvyklý referovat o spokojenosti s určitou značkou lyží, na fóru CITY SKI na našich FB stránkách.

CITY SKI Vám najde modelku

První pomoc pro zadané

Jsme připraveni na případ, že Vám Váš partner a otec Vašich dětí v předvečer odjezdu oznámí, že radši pojede "s klukama z IT oddělení hrát paintball", než aby Vás "furt zvedal ze svahu". Jedině CITY SKI Vás ze svahu zvedne i po Vašem padesátém sedmém upadnutí.

Analogicky, pokud Vás Vaše manželka po inscenaci večerního nedorozumnění údajně zapříčiněném Vaším nestandartním názorem na optimální frekvenci domácích aktivit v ložnici nechá spát na gauči v obýváku a ráno bez varování odjede ve voze Ford Mustang s podezřele svalnatým a na roční období nezvykle opáleným fitness cvičitelem na okresní přebor v aerobiku a Vy musíte odvézt Vaši ratolest na mezinárodní chemickou olympiádu do Rimavské Soboty, samozřejmě chápeme, že Vám bude na zájezdu smutno po Vaší loajální choti. Pro Vaše truchlení Vám nabídneme rámě našich fešných instruktorek. Avšak v případě, že okresní svaz aerobiku překvapivě začne pořádat přebory každý víkend, rádi Vám pomůžeme přijít na jiné myšlenky a nachystáme Vám takzvanou víkendovou náhradnci.

Jak postupovat při seznamování

Již během výběru zájezdu si můžete čeknout, kdo v daném termínu pojede. Můžete se tedy flexibilně přifařit k někomu Vám sympatickému. Návod na náhodné přisednutí k Vaší oběti naleznete ve filmu Samotáři ve scéně náhodného, ve skutečnosti sofistikovaně propočítaného, setkání na ulici. "S tím Bohem jsem neměl začínat."

Cestou na hory Vám naši instruktoři nabídnou sympatické protějšky. Berte dokud rozdávají. Zjistěte jméno, bydliště, vzdělání, zaměstnání, životní cíle a plánovaný počet dětí. Pokud vše sedí, pokračujte v nezávazné konverzaci. Pokud vybraný spolucestující po krátkém kvízu neodpovídá Vašim představám, přesuňte se o sedadlo vedle. Nemáte žádné závazky konverzovat s mužem, jehož měsíční příjem neodpovídá Vašim měsíčním útratám ve Vaňkovce. Pokud spolucestující neodpovídá vůbec, je možné, že spí. Pokud to, co v prvé řadě od ženy vyžadujete jsou domácí práce, je Vaše svobodné rozhodnutí ukončit konverzaci se ženou, která Vám ve třetí větě oznámí, že žehlení k smrti nesnáší. Pokud vybraný nebo vybraná spolucestujícící neodpovídá vůbec, pravděpodobně spí. Opakujte proces cestou zpět.

Jak Vás známe, je velmi pravděpodobné, že se na našem zájezdu seznámíte se sympatickým protějškem, ale budete se stydět ho kontaktovat. Myslíte si totiž, že v zahalení rouškou internetové anonymity to bude jednodušší. Váš způsob je srabský, podlý a přihřátý, ale pokud nás o to poprosíte, CITY SKI udělá první krok v online seznámení za Vás. Naše seznamovací asistence probíhá vždy za souhlasu obou potencionálních partnerů a za přísného dodržení pravidel ochrany osobních údajů.

Lyžování na svahu i mimo pouze s ochranou

CITY SKI zajistí Vaše seznámení, ale není zodpovědná za Vaše aktivity na svahu nebo mimo svah. CITY SKI důrazně doporučuje používání ochranné přilby při lyžování i ochranné přilby při mimolyžařských aktivitách.

City ski pozvání na svatbu

Pokud Váš vztah vykristalizuje ve splynutí dvou duší nejen fyzickému, ale také úřednímu či církevnímu, CITY SKI si vyprošuje nárok na pozvání na Vaši svatbu. V případě, že Vámi vybraný termín nebude o víkendu během zimních měsíců, kdy lyžujeme, za CITY SKI očekávejte minimálně dva svatební hosty.

Seznamka i pro ty, kteří nechtějí sex

Chápeme, že o seznámení mohou mít zájem i individua, která již, ještě, nebo vůbec sex neprovozují a provozovat nechtějí. Rádi seznámíme i ty, kteří prostě chtějí sdílet pěkný den na horách pokud možno s někým pěkným. Všiměte si, že tento odstavec je nejkratší ze všech na této stránce. Protože život bez sexu, stejně jako život bez lyžování, může vést jedině k vymření.

Seznamka pro homosexuálně laděné účastníky

CITY SKI je tolerantní a bere na hory i homosexuály, buzeranty, bukvice, teplouše, buzny, cocksuckery a přihřátý monolyžaře. Pokud jste teplí, dovolujeme si Vás požádat, abyste se během klasických zájezdů pro heteráky tataráky vyvarovali vyjadřování Vašich citů a to zejména jazykem na tvářích ostatních účastníků zájezdu. Většina našich účastníků jsou netolerantní a skrytí rasisté, kteří, stejně jako většina populace, homosexualitu v hloubi duše považují za úchylku, i když to na venek neprezentují. Pro Vaše nelimitované potěšení pro Vás připravujeme jednou za sezonu speciální GAY zájezd, na kterém se můžete olizovat do olízání.

CITY SKI Gay lyžařské zájezdy

Seznamka pro lesbicky laděné účastnice

Na rozdíl od Vašich homosexuálních kolegů jste Vy lesby, lesbičky, dajky, pussysuckerky a přihřáté lanovko-ohřívačky vítány na našich zájezdech a to i v termínech vypsaných pro heteráky tataráky. Sexuologický výzkum totiž potvrzuje, že pro většinu mužů je pohled na dvě líbající se ženy slastný a většině žen tato demonstrace nevadí. Možná proto, že větší část žen než si myslíte, tuto hříčku již vyzkoušela. Jistě, tento fakt je naprosto nespravedlivý vůči mužům buzerantům, ale je to tak. CITY SKI může pouze využívat genderových rozdílů k uspokojení svých klientů, a tak lesbické, a zejména bisexuální, účastnice vítá, ba i podporuje. Nic Vám nezvýší popularitu zájezdu více než dvě krásne, pokud možno blonďaté vzájemně si vylyžující lyžarkyně.

CITY SKI Lesbické lyžařské zájezdy