Seriál lyžování v Praze

NÁPLAVKA

V rámci akce Apres Ski Praha byl pro návštěvníky přichystán pokus o rekord. Majitel firmy CITY SKI a městský lyžař Pavel Trčala se pokusil lyžovat na sněhu i na vodě během jedné jízdy. Pavel umí lyžovat na sněhu i na vodě, ale během jedné jízdy to ještě nezkoušel. Aby byl jeho pokus autentický, tento bláznivý lyžařský kousek před akcí netrénoval. Záludné nebylo jen převýšení mezi sněhem a vodní hladinou, ale také samotná jízda po vodě na těžkých lyžích na sníh s klasickým vázáním a kovovými hranami. Podívejte se na video, jak pokus o rekord dopadl.

PETŘÍN :: LISTOPAD 2012

Pokud jste z Prahy, tak je to možná právě na Petříně, kde jste v rámci fakultativního výletu mateřské školky prováděli Vaše první lyžařské pokusy. Lyžařské středisko Petřín nabízí úctyhodných 130 metrů převýšení a jako jediný areál zimních sportů v Hlavním Městě ČR se může pyšnit lanovkou. V tomto dílu lyžuje majitel CITY SKI Pavel Trčala na sněhu, na listí, na trávě a dokonce i na skále, podle níž Petřín získal své jméno.

PRAŽSKÝ HRAD :: ŘÍJEN 2012

V Praze napadlo, a tak tým CITY SKI využil příznivých sněhových podmínek k natočení prvního dílu nového seriálu Lyžování v Praze a to přímo na Pražském Hradě. V tomto dílu lyžuje majitel CITY SKI Pavel Trčala, ale také například Prezident Republiky Václav Klaus.