Vícedenní zájezdy do Itálie

Specializujeme se na jednodenní zájezdy bez noclehu, ale abychom vyhověli Vašim požadavkům na vícedenní lyžování s naší lyžařskou komunitou, nabízíme ve spolupráci s našimi partnerskými cestovními kancelářemi a cestovními agenturami i víkendové, vícedenní, týdenní zájezdy. Mezi našimi klienty je velmi oblíbená Itálie můžeme Vám nabídnout například zájezdy do níže uvedených středisek.

Passo Tonale

Užijete si více než sto kilometrů sjezdovek a na ledovci Presena se dostanete až do výšky 3000 metrů nad mořem! Středisko nabízí moderní lanovky a parádní snowparky. Podívejte se na videa, jak jsme si super zalyžovali na Passo Tonale v předchozích sezonách:

Sella Nevea

Vyzkoušejte přeshraniční lyžařské safari na prašanových pláních italského střediska Sella Nevea a slovinského resortu Bovec. Podívejte se, jako to vypadá ve středisku, když napadne prašan:

Tarvisio

Vypisujeme zájezdy také do střediska Tarvisio, kde lyžujeme pod ikonickým Monte Lussari. I tam můžeme vychytat prašan, ale spíše je to tam sjezdovkové.

Aprica

Nově máme v nabídce také středisko Aprica. Toto středisko není tak velké jako například Passo Tonale, ale jeho obrovskou výhodou je možnost ubytování přímo na svahu. Ze střediska Aprica zatím nemáme vlastní video, ale můžete se podívat na oficiální video resortu.

Ubytování

Ubytování je v různých ubytovacích zařízeních dle střediska. Většinou se jedná o hotely u sjezdovek nebo u zastávky skibusu. Pokoje jsou dvou, tří, čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením a televizí. Na hotelu bývá WiFi, restaurace, bar, společenská místnost, salónek, herna, lyžárna. Zájezdy do Itálie máme vždy s polopenzí. U některých zájezdů jsme s to Vám zařídit jednolůžkový pokoj bez nutnosti doplatit neobsazené lůžko.

Stravování

Pokud není uvedeno jinak, tak jsou všechny inzerované zájezdy do Itálie nabízeny s polopenzí.

Délky zájezdů

Zájezdy do Itálie nabízíme na tři, čtyři, pět nebo šest dní lyžování. Specielně se pro Vás snažíme hledat termíny bez nočního přejezdu, nebo alespoň s možností odpočinku po nočním přejezdu. Mnoho cestovních kanceláří a cestovních agentur nabízí levné zájezdy, na kterých však musíte lyžovat ihned po noci v autobuse. My se pro Vás snažíme vybírat zejména ty termíny, kde tento ortel nemusíte podstupovat. Sledujte náš web a vyberte si ten správný termín, který Vám bude vyhovovat. Nebo nám napište a seženeme termín specielně pro Vás. Některé zájezdy jsou bez nočního přejezdy a ty Vám opravdu doporučujeme.

Seznamka

Možná si děláte starosti, protože nemáte vhodného partnera či partnerku na zájezd. Avšak vězte, že CITY SKI Vám zajistí vhodný protějšek na sportovní i mimosportovní aktivity. Pošlete nám Vaše požadavky a rádi Vás spárujeme.

Pokud jste raději na pokoji sami, tak některé hotely nám umožňují jednolůžkové pokoje bez příplatku.

Ceny vícedenních zájezdů

Ceny zájezdů do Itálie zahrnují dopravu, ubytování, polopenzi, skipas, průvodce. Ceny se různí dle délky a termínu zájezdu. Zájezdy dáváme na web dle last minute nabídky. Prosíme, sledujte web a nenechte si ujít nejlepší nabídky.

Registrace a platba

Rezervujte se co nejdříve po vypsání termínu v rubrice Rezervace. Po přihlášení Vám budou zaslány platební instrukce. Platbu můžete provést hotově nebo převodem. Všechny vícedenní zájezdy se platí předem.