City ski Itálie

Specializujeme se na jednodenní zájezdy bez noclehu, ale abychom vyhověli Vašim požadavkům na vícedenní lyžování s naší lyžařskou komunitou, nabízíme ve spolupráci s našimi partnerskými cestovními kancelářemi i víkendové a týdenní zájezdy. V sezoně 2018/2019 Vás vezmeme jako obvykle na Passo Tonale.

Passo Tonale

Užijete si více než sto kilometrů sjezdovek a na ledovci Presena se dostanete až do výšky 3000 m! Středisko nabízí moderní lanovky parádní snowparky. Podívejte se na video, jak jsme si super zalyžovali na Passo Tonale loni:

Sella Nevea

Vyzkoušejte přeshraniční lyžařské safari na prašanových pláních italského střediska Sella Nevea a slovinského resortu Bovec. Podívejte se, jako to vypadá ve středisku, když napadne prašan:

Tarvisio

Jezdíme také do střediska Tarvisio, kde lyžujeme pod ikonickým Monte Lussari. I tam můžeme vychytat prašan, ale spíše je to tam sjezdovkové.

Val di Fassa

Nově pojedeme také do Val di Fiemme a Val di Fassa. Všechny zájezdy jsou s polopenzí a některé jsou dokonce bez nočního přejezdu. Sledujte náš web a vyberte si ten správný termín.

Ubytování

Ubytování je v různých ubytovacích zařízeních dle střediska. Většinou se jedná o hotely u sjezdovek nebo u zastávky skibusu. Pokoje jsou dvou, tří, čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením a televizí. Na hotelu bývá WiFi, restaurace, bar, společenská místnost, salónek, herna, lyžárna. Zájezdy do Itálie máme vždy s polopenzí. Zájezdy máme na tři, čtyři, pět nebo šest dní lyžování. První den po nočním přejezdu je odpočinkový. Nebo si můžete doplatit pátý den lyžování. Některé zájezdy jsou bez nočního přejezdy a ty Vám opravdu doporučujeme.

Seznamka

Možná si děláte starosti, protože nemáte vhodného partnera či partnerku na zájezd. Avšak vězte, že CITY SKI Vám zajistí vhodný protějšek na sportovní i mimosportovní aktivity. Pošlete nám Vaše požadavky a rádi Vás zpárujeme.

Pokud jste raději na pokoji sami, tak některé hotely nám umožňují jednolůžkové pokoje bez příplatku.

Ceny zájezdů

Ceny zájezdů do Itálie zahrnují dopravu, ubytování, polopenzi, skipas, průvodce. Ceny se různí dle délky a termínu zájezdu. Zájezdy dáváme na web dle last minute nabídky. Prosíme, sledujte web a nenechte si ujít nejlepší nabídky.

Registrace a platba

Rezervujte se co nejdříve po vypsání termínu v rubrice Rezervace. Po přihlášení Vám budou zaslány platební instrukce. Platbu můžete provést hotově nebo převodem. Všechny vícedenní zájezdy se platí předem.