Rezervace zájezdu Mölltal : 9. 12. 2023

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Prahy!

Cena tohoto zájezdu je 2700 Kč pro dospělé; 2500 Kč pro juniory a seniory; 2100 Kč pro děti do dvanácti let.

Korutanský ledovec Mölltal má už dost nového sněhu a nabízí skvělé sklouznutí před domácí lyžařskou sezonou. Proto se hecneme a vyrazíme na ledovec přes noc busem. Ještě jste nikdy nelyžovali na ledovci? Teď je Vaše šance! Lyžařské středisko Mölltaler Gletscher Vám nabízí skvělé lyžování tři tisíce metrů nad mořem. Celkem můžete vyzkoušet sedmnáct kilometrů sjezdovek s převýšením více než šest set metrů. Nejdelší šus má pět kilometrů! Oblevy tam nahoře neznají. Odjezd je o půlnoci z pátku na sobotu. Sraz máme u všech zájezdů automaticky dvacet minut před odjezdem. Na tento zájezd je tedy sraz ve 23:40 v pátek večer. Bohužel náš rezervační systém neumí vypočítat čas srazu, když je odjezd a sraz datumově v jiný den. Snažíme se to vyřešit, ale zdá se, že je to ajťácká vyšší dívčí. Děkujeme tedy za pochopení. Zájezd tedy vyrazí z Brna o půlnoci a po cestě bude pouze jedna zastávka, abyste mohli nerušeně spát. V autobuse máme přislíben také záchod v provozu. V sobotu ráno dorazíme do střediska před otevřením lanovek a budeme lyžovat celý den. Po lyžování pojedeme zpátky a do Brna bychom měli přijet kolem půlnoci ze soboty na neděli.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 22% dívek a žen a 78% chlapců a mužů. Seznamování na našich zájezdech není povinné. Pro více informací a také pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Hana Robinson Facebook

Hana Robinson Zpěvačka a skladatelka Hana přijímá roli vedoucí zájezdu, instruktorky a animátorky jako sourozeneckou výpomoc. Hana je totiž o rok a půl mladší a podstatně krásnější, milejší a sympatičtější dvojče majitele CITY SKI, Pavla Trčaly. Jako umělkyně disponuje vysoce vyvinutou trpělivostí a dokáže se laskavě věnovat i začátečníkům a lyžařským nemehlům a to i v angličtině. Hudbu Hany Robinson můžete slyšet v rádiu, v autobusech CITY SKI, nebo na www.hanarobinson.cz

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: hana.robinson@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 739 825 987

Přihlašovaná osoba:

prihlašuji sebe na můj vlastní email přihlašuji dítě bez vlastního emailu

Osobní informace:

Pohlaví: Mölltal Mölltal
Jméno:
Příjmení:
Narozen:
Email:
Telefon:
Ulice:
Město:
PSČ:

Způsob platby:

zaplatím v autobuse mám předplacený voucher

Jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Prosím, sdělte nám, jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Nejedu poprvé a jsem CITY SKI recidivista
Tchýně mi přeposlala mailing CITY SKI
Viděla jsem CITY SKI inzerát v tisku
Slyšel jsem reklamu na CITY SKI v rádiu
Použila jsem Google a našla CITY SKI na internetu
Použila jsem Seznam a našel CITY SKI na internetu
Použil jsem Mozek a našel CITY SKI na internetu
Všimla jsem si CITY SKI reklamy na autobusech
Viděl jsem reklamu CITY SKI na šalině v Brně
Viděla jsem reklamu na CITY SKI na tramvaji v Praze
Viděl jsem některé video majitele CITY SKI
Jsem klientka CITY BEACH Brno nebo CITY WAKE Brno

Poznámka:

Pokud chcete zdarma půjčit lyže, pokud jedete na běžky a chcete jen dopravu, pokud jste z lontu a chcete vyzvednout po cestě, pokud se přihlašujete na vícedenní zájezd a chcete nám napsat, s kým ráčíte být na pokoji, pokud nám jen chcete říct, že nás prostě milujete, připravili jsme zde pro Vás pro tyto účely speciální chlívek:

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Opatov. Stanice Metra Opatov. Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 9. 12. 2023 v -1:0-20. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 0:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v -1:0-5. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 9. 12. 2023 v 7:10. Odjezd ze střediska je 9. 12. 2023 v 16:30. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 23:40. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.

Pravidla rezervace:

Rezervací tohoto zájezdu souhlasím s pravidly uvedenými v rubrice Pravidla. Nadále souhlasím s použitím mých osobních údajů nezbytných pro rezervování zájezdu a zároveň potvrzuji jejich pravdivost a dávám souhlas k jejich následnému zpracování, předání a uložení za účelem přípravy, vyřízení a kontroly rezervace zájezdu a případného použití osobních údajů na rezervovaném zájezdu. Osobní údaje jsou použity pouze firmou CITY SPORTS s.r.o. a nejsou předávány třetím osobám. Osobní údaje budou použity v souladu s ustanoveními zákonu o ochraně osobních údajů, pokud nebude uvedeno jinak v sekci Pravidla. Potvrzuji, že jsem si přečetl sekci Pravidla na těchto internetových stránkách. S obchodními podmínkami a s podmínkami používání systému rezervací zájezdů CITY SKI jsem náležitě obeznámen/a a jsem plně odpovědný/á za jejich dodržení.

Souhlasím s pravidly CITY SKI

Souhlasím s GDPR
Kontolní otázka: kolik je 4 + 3