City Ski Francie

POZOR! CITY SKI se specializuje na jednodenní zájezdy bez noclehu, ale abychom vyhověli Vašim požadavkům na týdenní lyžování s naší lyžařskou komunitou, nabízíme ve spolupráci s našimi partnerskými cestovními kancelářemi i vícedenní zájezdy. Podívejte se na aktuálně nabízené zájezdy do Francie.

RISOUL 30. 03. AŽ 6. 4. 2019

Na konci března bývají francouzská střediska bez davů, ale není neobvyklé zažít v tyto termíny luxusní prašanové dny. My jsme pro Vás nachystali super lyžování ve středisku Risoul. Ve spojení se střediskem Vars si můžete užít 180 km sjezdovek pod třítisícovými vrcholy. Jedině s námi můžete lyžovat ve Francouzských Alpách za naši bezkonkurenční kultovní cenu 8848 Kč včetně dopravy, ubytování a skipasu. Ve středisku najdete snowpark, obchody, diskotéky, restaurace, bary.

Lyžování a snowboarding

Střediska Risoul a Vars Vám nabízí 180 km sjezdovek. Moravští a čeští lyžaři a snowboardisté si tato střediska oblíbili zejména kvůli špičkovým podmínkám a výborným cenám balíčků s ubytováním. Bydlení je situováno přímo na svahu, takže žádné dojíždění skibusem.

Ve středisku je snowpark a jsou tu skvělé freeride možnosti.

Navštivte stránky střediska zde: www.risoul.fr

Ubytování

Ubytování je v různých kapacitách ve čtyřlůžkových nebo šestilůžkových apartmánech.

Apartmány jsou vybaveny nádobím, lednicí, varnou deskou, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí. V areálu jsou obchody s potravinami, nemusíte si tedy vozit plné kufry Vysočiny z Vysočiny.

Jednotlivé apartmány mají kuchyni, obývací pokoj, ložnice, balkon nebo terasu. K dispozici pro ubytované hosty je lyžárna, zdarma relaxační centrum s bazénem, zdarma připojení WiFi.

Párty, dancing, kino

Večer se nudit nebudete. Slečny, pokud se chcete seznamovat s fešnými francouzskými ogary, jistě si přijdete na své s některým z opálených vlekařů. Pro pánské účastníky máme špatnou zprávu. Francouzsky Vám nedají, protože Vás považují za východoevropany. Každopádně v tomto termínu bude v oblasti mnoho sličných slovanských účastnic zájezdu, které jistě rády ocení Vaše východoevropské přednosti.

FESTIVAL WooXUP

V tomto termínu se v Risoulu koná i festival WooxUP a v ceně je také testování lyží a prken, workshopy, apres ski, koncerty, dj´s, soutěže o ceny.

Seznamka

Možná si děláte starosti, protože nemáte vhodného partnera či partnerku na zájezd. Avšak vězte, že CITY SKI Vám zajistí vhodný protějšek na sportovní i mimosportovní aktivity. Pošlete nám Vaše požadavky a rádi Vás zpárujeme.

Pro více informací, navštivte rubriku Seznamka na: www.cityski.cz/seznamka/

Ubytování je ve čtyřlůžkových a šestilůžkových apartmánech. Pokud nemáte kamarády do apartmánu, budeme se Vás snažit dát dohromady s ostatními, abyste nemuseli platit příplatek za neobsazený apartmán.

Harmonogram

Pátek odpoledne 16:00 :: Odjezd z Ostravy v odpoledních hodinách
Pátek večer 18:00 :: Odjezd z Brna ve večerních hodinách
Pátek večer ve 20:30 :: Odjezd z Prahy
Pátek večer ve 22:00 :: Odjezd z Plzně
Sobota ve 12:00 :: Příjezd do střediska a ubytování
Neděle až pátek :: Ski, snowboard, koncerty, diskotéky
Sobota v 18:00 :: Odjezd směr Plzeň, Praha, Brno, Ostrava
Sobota v 06:00 :: Příjezd do Plzně
Neděle v 08:00 :: Příjezd do Prahy
Neděle v 10:00 :: Příjezd do Brna
Neděle ve 12:00 :: Příjezd do Ostravy

Cena zájezdu

Všichni účastníci zájezdu: 8848 Kč

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, šestidenní skipas, průvodce, testování lyží, koncerty. Cena nezahrnuje alkohol, chlast, cigarety a účet za Vaši platební kartu za útratu na baru za balení slovenských účastnic zájezdu, poté, co jste přišli o veškerou hotovost při balení francouzských domorodkyň.

Storno poplatky

Jednodenní zájezdy CITY SKI není potřeba platit předem. Avšak vícedenní zájezdy připravuje CITY SKI ve spoluáci s partnery a rezervace těchto zájezdů není možné rušit bez finanční penalizace. Pokud Vám zdravotní stav neumožňuje zúčastnit se zájezdu, prosíme o předložení zdravotní dokumentace spolu se souhlasem ke zpracování Vašich zdravotních údajů. Vaše údaje postoupíme partnerské agentuře, avšak nemůžeme Vám garantovat prominutí storno poplatků. Některé agentury účtují až devadesát procent ceny zájezdu. Prosím přihlašte se na zájezd pouze pokud stoprocentně chcete a můžete jet. Děkujeme za pochopení.

Registrace a platba

Rezervujte se již dnes v rubrice Zájezdy na: www.cityski.cz/zajezdy

Po přihlášení Vám budou zaslány platební instrukce. Platbu musíte provést převodem co nejdříve, abychom Vám mohli garantovat místa.