Vícedenní zájezd do Turecka březen 2021

Specializujeme se na jednodenní zájezdy bez noclehu, ale abychom vyhověli Vašim požadavkům na vícedenní lyžování s naší lyžařskou komunitou, nabízíme ve spolupráci s našimi partnerskými cestovními kancelářemi a cestovními agenturami i víkendové, vícedenní, týdenní zájezdy. Mezi našimi klienty je velmi oblíbená Itálie, kde najdete skvělé lyžování za skvělou cenu. Aktuálně jsou však resorty v Itálii uzavřeny stejně jako ve Francii. V Rakousku a ve Švýcarsku se lyžuje, ale je nutné tam podstoupit karanténu. Na Slovensku lanovky stojí a ve Slovinsku mohou lyžovat jen místní. Proto na konci března vyrážíme vysoko do hor na téměř čtyři tisíce metrů vysokou sopku Erciyes. Vyzkoušíte s lyžování na sopce, jaké u nás ani v Alpách nezažijete. Během pobytu bude možnost fakultativního výletu do proslulé pohádkové krajiny Kappadokie a také k moři.

Erciyes

Užijete si více než padesát kilometrů sjezdovek a lanovky Vás vyvezou až výšky tři tisícet tři sta metrů nad mořem! Středisko nabízí opravdu úctyhodné převýšení. Dolní stanice lanovky je ve výšce dva tisíce metrů nad mořem. Všechny sjezdovky jsou nad hranicí lesa a prašanových svahů je tu dost pro všechny nadšence lyžování a snowboardingu ve volném terénu. Podívejte se na video o středisku:

Termín

Odlet bude pravděpodobně 27. března 2021 v dopoledních hodinách. Zatím zjišťujeme zájem případných účastníků a podle časových možností rozhodneme. Odjezd by byl z Brna v ranních hodinách na letiště ve Vídni. Přestup je v Istanbulu, kde se však čeká asi jen hodinu nebo dvě hodiny podle letu. Do města Kayseri přiletíme večer. Do střediska je to z letiště pouze dvacet kilometrů.

Ubytování

Ubytování je kousek od lanovky bez nutnosti dojíždění. Ráno k lanovce můžete dojít pěšky.

Zatím nespecifikujeme hotel, záleží na počtu zájemců. Budeme se snažit zajistit dvoulůžkové pokoje. Prosím, napište do poznámky, s kým chcete být na pokoji a jestli chcete dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj. Je také možné, že s námi pojedou cestovatelé, kteří požadují vyšší standard. Ve středisku jsou i luxusní hotely. Těmto účastníkům můžeme rezervovat dražší ubytování. Napište nám, jaké máte požadavky.

Lyžování

Od neděle 28. března 2021 až středy 31. března budeme lyžovat ve středisku Erciyes. Středisko nabízí skvělé sjezdovky a je celé orientováno na sever a je opravdu vysoko, takže sníh by měl být dobrý.

Sjezdovky

Ve středisku je více než padesát kilometrů upravovaných sjezdovek. Užijeme si manšestr.

Freeride

Ve středisku je více než padesát kilometrů upravovaných sjezdovek. Užijeme si manšestr.

Fakultativní výlety

Pokud bude středisko otevřeno pouze do konce března, tak pojedeme k moři, které je od sopky vzdáleno tři hodiny autem. Navštívíme také proslulou pohádkovou krajinu Kappadokie.

Návrat

Návrat plánujeme na sobotu 3. dubna 2021 nebo na neděli 4. dubna 2021 dle dostupnosti letenek. V pátek 2. dubna 2021, je svátek, takže si vezmete jenom čtyři dny dovolené a v pondělí budete doma na šmigrust. Děti mají Velikonoční prázdniny, takže zameškají pouze tři dny školy.

Cena

Cena tohoto zájezdu ještě není určená a bude záviset na délce pobytu a počtu dní lyžování. Odhadujeme cenu mezi patnácti a dvaceti tisíci korunami za dospělou osobu. Cena bude včetně dopravy, ubytování, skipasů, polopenze, fakultativních výletů. Cena nezahrnuje cestovní pojištění.

Platba

Po přihlášení Vám zašleme platební instrukce. Zájezd je nutné zaplatit předem převodem.

Seznamka

Možná si děláte starosti, protože nemáte vhodného partnera či partnerku na zájezd. Avšak vězte, že CITY SKI Vám zajistí vhodný protějšek na sportovní i mimosportovní aktivity. Pošlete nám Vaše požadavky a rádi Vás spárujeme.

Pokud jste raději na pokoji sami, tak můžeme zjistit, zda by to hotel povolil a jaký by byl příplatek. Švýcarsko je však velmi drahé, tak s tím prosím počítejte.

Registrace

Rezervujte se co nejdříve po v rubrice Zájezdy. Po přihlášení Vám budou zaslány platební instrukce.