NEJVĚTŠÍ  POSKYTOVATEL JEDNODENNÍCH LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ

:: CITY SKI OLYMPIADA ::

:: CHCETE NA OLYMPIÁDU? SOUTĚŽ O LETENKU ZDARMA! ::

Chtěli byste fandit Ondrovi Bankovi v krásném novém středisku Rosa Khutor na obrázku níže? Toto středisko se nachází pouze čtyřicet kilometrů od Černého Moře a jeho převýšení je téměř dva tisíce metrů.

Rosa Khutor

:: CHCETE POTKAT VAŠE LYŽAŽSKÉ IDOLY? ::

Chtěli byste se potkat s Vašimi lyžařskými idoly, které znáte jen z televizních obrazovek? Možná hold nikdy nebudete lyžovat jako oni, ale šance jsou, že Vám alespoň podepíší Vaši lyžáku. Majitel CITY SKI Pavel Trčala měl to štěstí na Olympiádě v Salt Lake City, kde mu autogram dal sám Bode Miller, lyžař všech lyžařů! Po několikaleté pauze je Bode zpět na okruhu a Vy můžete být u toho, když se bude pokoušet o olympijské zlato!

Rosa Khutor

:: CHCETE LYŽOVAT NA KAVKAZE? ::

Chtěli byste lyžovat v dalších resortech na Kavkaze - v nejvyšších evropských horách? Už jste někdy lyžovali pod pět tisíc metrů vysokými vrcholy? Navštivte například známý gruzínský resort Gudauri a vyzkoušejte zde freeride, ke kterému se v pohodě dostanete lanovkami, nebo si dokonce dopřejte helikoptérové lyžování!

Rosa Khutor

:: CHCETE NAVŠTÍVIT PŘÍMOŘSKÉ SOČI? ::

Chcete se procházet po pobřeží Černého Moře a nasávat atmosféru zimní olympiády, ale užívat si sluníčka a tepla? Chcete fandit našim hokejistům? Chcete poznávat kulturní památky tohoto přímořského letoviska?

Rosa Khutor

:: JSTE NA SPRÁVNÉ ADRESE! ::

Pokud Vás všechny tyto věci zajímají, CITY SKI Vám pomůže dostat se na Kavkaz a blíže k Olympiádě. Nemáme pro Vás vstupenky, ani ubytování v hotelu, ani Vám neslibujeme, že budete na lanovce s hvězdami typu Ondra Bank nebo Bode Miller. Ale můžeme Vám dát letenku a zbytek je na Vás!

:: JAK NA TO? ::

Přihlásit se můžete velmi jednoduše a nic Vás to nebude stát! Zabere Vám to jen deset minut. Posaďte se do křesla nebo si stoupněte na sjezdovku, nebo na vyhlídku nad Vašim městem a natočte krátké video. V tomto videu se představte, řekněte nám, jak umíte lyžovat a vysvětlete nám, proč právě Vy byste měli vyhrát letenku zdarma. Vzhledem k tomu, že na Kavkaze se domluvíte rusky, budete mít výhodu, pokud část videa namluvíte rusky. Pokud nemluvíte rusky, tak se o to aspoň pokuste, třeba Váš pokus bude zábavný a nadchne nás. Určitě nezapomeňte říct aspoň pár vět také anglicky, abysme pochopili, že se neztratíte na letišti.

Poté si otevřte naši rubriku Rezervace a vyhledejte zájezd na Olympiádu. Tento zájezd je vypsán z Brna a není to zájezd, ale je to puoze přihlašovací formulář do soutěže. Ignorujte prosím všechny hlášky ohledně zájezdu. Zapište své kontaktní informace jako na zájezd, ale do extra kolonky, prosím, kopírujte YouTube link Vašeho videa.

Pokud to nechcete hledat, tak přímý link na přihlašku je zde:

Přihláška do soutěže o letenku

:: PRAVIDLA SOUTĚŽE ::

Přímé lety do Soči na letiště Adler jsou v období Olympiády limitovány. Nejbližší mezinárodní letiště je v Kutaisi v Gruzii. Toto město se nachází přímo pod Kavkazem. Do Soči je to odtud tři sta padesát kilometrů vlakem nebo autobusem. Vzdálenost je tedy stejná jako například z Prahy do Ostravy. Odlet je z letiště v Katowicích, které je vzdáleno sto kilometrů od Ostravy. Letadlo letí jen jednou týdně, a tak byl termín letenky vybrán takto:

Odlet: 15. února 2014
Návrat: 22. února 2014

Pokud Vás zajímá alpské lyžování, tak vězte, že většina disciplín se jede právě v tomto druhém týdnu Olympiády.

Výhra zahrnuje letenku a letištní poplatky, transfer z Ostravy, případně z Brna do Katowic a zpět.

Výhra nezahrnuje transfer z Kutaisi do Soči nebo do lyžařských středisek na Kavkaze, cestovní pojištění, víza, vstupenky na jednotlivé závody a utkání Olympiády.

Do Gruzie víza nepotřebujete, takže můžete využít jen letenky k úžasnému lyžování, ski alpinismu, turistice na Kavkaze. Podmínkou výhry je, že o svém tripu nafotíte nebo natočíte report pro ostatní lyžaře v komunitě CITY SKI. Pokud chcete na Olympiádu, potřebujete ruská víza, která stojí tisíc korun plus servisní poplatek sedm set korun. Víza obdržíte v Praze, v Brně, v Karlových Varech. Pokud jste občan Ruska nebo některé země SNS, víza s největší pravděpodobností nepotřebujete.

Informace o vízech do Ruska naleznete zde: www.vhs-czech.com

:: PODMÍNKY SOUTĚŽE ::

Abychom hodnotili Vaši přihlášku, musíte být starší osmnácti let, musíte umět lyžovat, musíte být schopni komunikovat zahraničním jazykem, nejlépe rusky, nebo alespoň anglicky, musíte vlastnit cestovní pas, musíte být schopni vzít si volno v období druhého týdne Olympiády jarních prázdnin pro Brno, tedy v termínu letenky.

:: ATRIBUTY VIDEA ::

Natočte video o Vás, Vašem vzdělání, Vašem životě, Vašem vztahu k lyžování. Toto video musí obsahovat:

=> jméno, příjmení, věk, město
=> kde a co jste studovali střední školu, případně kde a co jste studovali vysokou
=> kde případně pracujete nebo nepracujete
=> kdy a jak jste se naučili lyžovat a kam jezdíte na hory v ČR a kam v zahraničí
=> mužete uvést Vaše další sporty, hobby, záliby
=> musíte říct, proč byste právě Vy měli dostat letenku zdarma
=> musíte namluvit část videa anglicky nebo ještě lépe rusky
=> musí obsahovat na začátku a na konci vždy na dvě sekundy úvodní a závěrečnou CITY SKI obrazovku, kterou stáhnete zde: http://www.citysports.cz/job/city-ski-map-with-title.jpg

:: POČET VÝHER ::

Vyhrát můžete jednu letenku. Pokud bude o soutěž velký zájem, CITY SKI může poskytnout více letenek.

:: MOŽNOST NÁVŠTĚVY POUZE GRUZIE ::

Pokud nechcete platit víza do Ruska, můžete letenku využít pouze k návštěvě Gruzie a lyžovat na prosluněných jižních svazích Kavkazu.

:: MOŽNOST CESTY SÁM NEBO V TÝMU ::

Pokud vyhrajte letenku, můžete jet sami, nebo pro Vás CITY SKI může zajistit další letenku za dobrou cenu. Můžete se také přidat k týmu CITY SKI. Majitel CITY SKI Pavel Trčala poletí stejným letadlem, aby reportoval o Olympiádě a zejména o lyžování pro časopis SNOW.

Článek, ve kterém Pavel popisuje právě oblast Kavkazu si můžete přečíst zde:

www.snow.cz/clanek/2410-emigrujte-3-dil-vychodni-evropa

:: MOŽNOST VYHRÁT ZÁJEZD POKUD NA KAVKAZ NECHCETE ::

Pozor, i pokud na Kavkaz nechcete, můžete vyhrát zájezd CITY SKI. Stačí, když se stejným způsobem přihlásíte a natočíte video o tom, proč na Kavkaz nechcete a raději chcete sedět doma u televize. Videa budou vystavena na FB CITY SKI a video, které se stane nejvíce populární, bude oceněno zájezdem CITY SKI.

Účastnice týdne:
Účastnice týdne
Účastník týdne:
Účastník týdne
ZDARMA:

ČASOPIS SNOW
PUJČENÍ LYŽÍ
INSTRUKTOR
SEZNAMKA
ZÁBAVA
DRINK
POHOŘÍ:

KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK
ORLICKÉ HORY
KRUŠNÉ HORY
KRKONOŠE
JESENÍKY
KARPATY
BESKYDY
TATRY
ALPY
MORAVA:

VELKÉ MEZIŘÍČÍ
DOLNÍ MORAVA
ČERVENÁ VODA
NOVÉ MĚSTO
ČH SEDLO
NĚMČICKY
STUPAVA
KYČERKA
KARASÍN
KOUTY
BÍLÁ
ČECHY:

ČESKÁ TŘEBOVÁ
ROKYTNICE
HARRACHOV
KLÍNOVEC
JEŠTED
DEŠTNÉ
ŠPINDL
ŘÍČKY
RAKOUSKO:

NIEDERALPL
SEMMERING
LACKENHOF
STUHLECK
PRÄBICHL
HOCHKAR
SLOVENSKO:

TATRANSKÁ LOMNICA
MARTINSKÉ HOLE
ŠTRBSKÉ PLESO
JASNÁ CHOPOK
VELKÁ RACA
VRÁTNA
ITÁLIE:

PASSO TONALE
LIVIGNO
BORMIO
FRANCIE:

VAL THORENS
LES ARCS
RISOUL

VODNÍ LYŽOVÁNÍ:

BRATISLAVA
CHOMUTOV
OSTRAVA
VÍDEN