Za lyžařskou svobodou do Srbska

Srbsko je jedna z mála zemí, kde mohou aktuálně lyžovat i neočkovaní. V Itálii potřebujete certifikát o očkování nebo prodělání nemoci a navíc test. Do Rakouska musíte mít dokonce tři očkování. V Srbsku stačí na hranici předložit negativní PCR test. Jestli máte certifikát o očkování nebo prodělání nemoci, tak tento test předkládat nemusíte. Navštívíme středisko Kopaonik, které je největší a nejmodernější v Srbsku a patří mezi nejlepší lyžařská centra na Balkánu. Zajímavostí je, že středisko je státní, ale srbská vláda ho bere jako prestižní záležitost a náležitě do střediska investuje. Jedeme na pololetní prázdniny ve středu 2. února 2022. Více na: www.cityski.cz/srbsko

Víkend v Krkonoších i pro brněnské lyžařeVíkend v Krkonoších i pro brněnské lyžaře

Naši pražští lyžaři mohou s námi do Krkonoš každý týden, ale z Brna jsou Krkonoše holt na jeden den daleko. A proto pro Vás připravujeme zájezd na celý víkend. Ubytovaní budeme v Herlíkovicích přímo u sjezdovky a vyzkoušíme tak lyžování v Herlíkovicích i ve Špindlu. Díky nové dálnici kolem Hradce bude cesta do a z Krkonoš o trochu rychlejší než dříve. Více info naleznete na: www.cityski.cz/krkonose

Nástup možný v Mladé Boleslavi

       

Nástup možný v Mladé Boleslavi

Na všech našich zájezdech máte možnost nastoupit na lontu po trase. Ale někteří to úplně nechápete, nebo se třeba stydíte zeptat. Pak musíte jet například do Prahy, abyste za chvíli jeli tím stejným směrem naším busem. Pro střediska Ještěd, Herlíkovice, Rokytnice a Špindl je logicky vždy možný nástup v Mladé Boleslavi hned vedle dálnice u Olympie. Tento požadavek vždy napište do poznámky u rezervace. To stejné platí například pro blanenské lonťáky, kteří mohou nastoupit na Lipůvce na zájezdech na Dolní Moravu a Červenou Vodu z Brna. Hanáci mohou nastoupit v Prostějově nebo v Olomouci na naše zájezdy do Koutů nebo na Červenohorské Sedlo z Brna.

Chystáme pro Vás vícedenní zahraniční zážitkyChystáme pro Vás vícedenní zahraniční zážitky

Máte rádi naše jednodenní výlety a na ty se specializujeme. Abychom se mohli lépe kamarádit a podívat se také třeba do středisek, kam obvykle nejezdíme, tak pro Vás chystáme vícedenní lyžařské zážitky. Ze zahraničních misí se můžete těšit na Srbsko, kde se vydáme do střediska Kopaonik. Na Ukrajině bychom chtěli vzít sjezdovkové lyžaře do střediska Bukovel a freeridery do střediska Dragobrat, kde bychom chtěli vyzkoušet také ratrakové lyžování. Tradičně Vám nabídneme také zájezdy do Itálie na Passo Tonale. Pokud jste třeba parta a již nyní víte, že byste rádi vyrazili na pár dní na hory, napište nám. Nebo sledujte web a budete informováni hned jak vybereme termíny.

Na Klínovec s vytištěným dokumentem o prodělání nebo očkováníNa Klínovec s vytištěným dokumentem o prodělání nebo očkování

Ve všech našich partnerských střediscích je požadováno předložit dokument o prodělání nemoci covid nebo o očkování. Všude jinde stačí ukázat dokument v mobilním telefonu, ale na zájezdy na Klínovec si Vás dovolujeme požádat o předložení vytisknutého dokumentu. Takové jsou požadavky střediska a my Vám děkujeme za jejich respektování. Tento vytištěný dokument nám musíte předat v autobuse. Jistě to stojí za to, protože Klínovec je lyžařsky spojen s Neklidem a tolik propojených sjezdovek v ČR jinde nenajdete.

Omezení při vstupu do Říše

Aktuálně jsou lyžařská střediska v Rakousku otevřena pro ty, kteří nemoc prodělali, nebo mají očkování. Avšak vstup do země je bez dalších omezení povolen pouze těm, kteří mají již tři dávky očkování. Všichni, kteří nemají třetí dávku, musejí předložit platný PCR test. Bez testu mohou do Rakouska také lyžaři, kteří se uzdravili v posledních devadesáti dnech. Podívejte se na video, jak jsme si ve středisku Stuhleck zalyžovali ještě v dobách, kdy slovo test znamenalo tak maximálně písemka ve škole.

Luxusní počasí na Sedle

V neděli 12. prosince 2021 jsme si užili opravdu super počasí na Sedle. Podívejte se na video reportáž z prvního zájezdu sezony. Na Sedlo pro Vás máme termíny před Vánocemi i mezi svátky. Bohužel na Sedle ještě nejede nová odpojitelná lanovka, ale férově nám nabídli, že Vám můžeme brát na hory za loňské ceny. Pokud chcete lanovku, přihlašte se z Brna například do Koutů, na Červenou Vodu, nebo na Dolní Moravu.

Červená Voda nás očekáváČervená Voda nás očekává

Červená Voda otevřela a očekává nás již tuto sobotu! Zájezd je již plný, ale můžete se přihlásit na úterý a vychutnat si Čenkovice i Červenou Vodu bez, tedy obě strany Bukové hory, bez davů. Odjíždíme tradičně v sedm hodin ráno z Veveří.

Nová Skalka byla super a přidáváme večerní lyžování!Nová Skalka byla super a přidáváme večerní lyžování!

Sjezdovka Nová Skalka na Ještědu je kilometr a půl dlouhá a je také luxusně široká, takže Vám umožní naprosto perfektní carving s výhledem na Liberec. V sobotu 11. prosince 2021 jsme ji vyzkoušeli poprvé v sezoně. Nyní začínáme také zájezdy na večerní lyžování. Odjíždět budeme o půl páte po práci a lyžovat budeme od šesti do devíti večer. Vyexpedujte se o chvilku dříve z kanclu a pojeďte s námi na večerní manšestr.

Očkování nebo proděláníOčkování nebo prodělání

Doba je komplikovaná a bude se to týkat i lyžování.  Proto si Vás dovolujeme požádat, abyste se na naše zájezdy dostavili s certifikátem o očkování nebo s dokladem o prodělání nemoci.  Tyto dokumenty mějte prosím vytisknuté, nebo v mobilu.  Dle podmínek spolupráce se středisky jsme povinni tyto dokumenty kontrolovat. Běžkaři a skialpinisté mohou předložit test. Děkujeme za pochopení.

Hurá do HerlíkovicHurá do Herlíkovic

Jsme moc rádi, že Vám můžeme nabídnout další partnerské středisko.  V Herlíkovicích nás čeká čtyři sta metrů převýšení a velmi sportovní svezení na kopci Přední Žalý.   Na své si přijdou i pohodoví lyžaři, protože skipas platí i na Bubákov. Odjezdy busu do Herlíkovic budou z Palmovky stejně jako pro naše další partnerská střediska v Krkonoších.

Podzimní lyžování na ledovci

Na konci října vyrazíme lyžovat na ledovec Mölltal. Tento resort je jediným ledovcový lyžařským střediskem v Korutanech a zejména pro lyžaře z Moravy je velmi dobře dostupný. Mölltal nabízí sedmnáct kilometrů sjezdovek až do výšky 3122 metrů nad mořem. Nyní má středisko slovenské majitele a máme pro Vás super cenu. Připravili jsme pro Vás dva termíny. Jeden víkendový zahrnuje dva dny ubytování a dva dny lyžování. Máme v nabídce také prodloužený termín, který zahrnuje tři dny lyžování a jeden den horskou túru. Ubytování přímo na ledovci máme ve výšce 2800 metrů nad mořem. Podívejte se na promo video a neváhejte!

Lyžování na sopce v Turecku

Na konec března plánujeme letecký lyžařský zájezd do Turecka. Lyžovat budeme na téměř čtyři tisíce metrů vysoké sopce Erciyes. Středisko leží pouze dvacet minut od letiště ve městě Kayseri, kam přiletíme z Vídně s krátkým přestupem v Istanbulu. Resort nabízí přes padesát kilometrů sjezdovek a lyžování, jaké u nás ani v Alpách nezažijete. Termín zatím není vypsán, ale v případě předběžného zájmu nám napište a budeme s Vámi komunikovat informace ohledně zájezdu. Cena bude záviset na letenkách, ale zatím to vypadá, že by se nám mohlo podařit připravit zájezd asi za patnáct tisíc korun včetně dopravy, skipasu, ubytování a polopenze. Na závěr pobytu bude možnost fakultativního výletu do proslulé pohádkové krajiny Kappadokie a také k moři. Podívejte se na video o středisku Erciyes.

Olympijské Sarajevo bylo skvěléOlympijské Sarajevo bylo skvělé

Lyžování v okolí Sarajeva na olympijských sjezdovkách ve střediscích Bjelašnica a Jahorina bylo naprosto skvělé a návštěva střediska Kupres byla třešnička na dortu. Bosna a Hercegovina nás nadchla a jistě se tam vrátíme i někdy příště.

Ratrakové lyžováníRatrakové lyžování

Netrpělivě jsme čekali, zda konečně povolí provoz lanovek a vleků. Bohužel se tak nestalo a naše moravská a česká střediska nespustí lanovky a vleky pro lyžaře nejméně do konce února. Některé ski resorty rozjely ratrakové lyžování. Tento víkend Vás odvezeme busem na Dolní Moravu z Brna a výjimečně i z Prahy a Vy vyzkoušíte jízdu za ratrakem. Zábava to není levná, ale až povolí provoz lanovek a vleků, tak už takovou jízdu možná nikdy nevyzkoušíte. Neváhejte a dopřejte to alespoň dětem. Zájezd je také vhodný pro běžkaře a pěší. Více informací naleznete v rubrice Zájezdy.

Bohužel lyžování v Polsku není možnéBohužel lyžování v Polsku není možné

Aktuálně stále není možné lyžovat v polských střediscích, protože cesty do Polska jsou oficiálně povoleny pouze za pracovním nebo studijním účelem. Cesty za turistickým účelem nejsou povoleny. Středisko Zieleniec i středisko Szczyrk jsou v provozu. Fakticky mohou lyžovat pouze domácí lyžaři.

Bulharsko bylo super

Jako letos první autobus z ČR jsme přijeli lyžovat do Bulharska celý trip byl super. Lyžovali jsme s nádhernými výhledy ve středisku Borovec a Vitoša. Snĕhové podmínky byly fantastické a cesta byla snesitelná, protože Vám oproti konnkurenci jako jediní nabízíme denní přejezd. Stihli jsme první zájezd bez testu. Bohužel však i Bulharsko nyní zavedlo povinné testy, ale domluvili jsme pro Vás testy se slevou. Podívejte se na report ze střediska Borovec. Tento víkend vyrážíme pro změnu do Banska.

Dvě střediska a čtyři dny lyžování v Bulharsku

Moravská, česká, slovenská, i polská střediska jsou zavřena a v Rakousku i ve Švýcarsku je povinná karanténa. V Itálii a ve Francii se nelyžuje. Vyrážíme proto na Balkán. Střediska jsou tam otevřena všude, ale bez testu a bez karantény můžeme lyžovat pouze v Bulharsku. Může se stát, že například za měsíc to již povolené nebude. Chcete sedět doma, nebo chcete sledovat západ slunce ze zasněžené sjezdovky nad střediskem Borovec? Navštívíte dvě střediska, budete lyžovat celkem čtyři dny a vezmete si pouze tři dny dovolené. Prosíme, přihlašujte se co nejdříve, abyste nepropásli šanci lyžovat! Více info na: www.cityski.cz/bulharsko

Lyže v zimě nepatří do sklepa!

Lyže v zimě nepatří do sklepa, ale na hory! Za Vaše právo lyžovat musíte bojovat! Pokud chcete podpořit snahu za povolení provozu lanovek a vleků, tak sdílejte toto video. Můžete také napsat Vašemu poslanci. Kontakt na něho najdete na stránkách Poslanecké sněmovny.

Na hory na běžky i pěšky

Nová doba si vyžaduje nová dobrodružství na horách. Vláda zakázala provoz lanovek a vleků, ale pobyt na čerstvém vzduchu je doporučován. Nechcete mezi svátky sedět ve městě? Vyražte s námi na hřebeny hor a poznejte naše partnerská střediska v klidu na procházce. Na túru s námi můžete jít na běžkách nebo pěšky. Můžete si naplánovat vlastní celodenní program dle Vaší fyzičky. Pokud chcete být s naší skupinou, tak bude nutné jít maximálně ve skupinkách po dvou a dodržovat rozestupy. Výdejní okénka na horských chatách jsou v provozu, ale i přesto doporučujeme přibalit termosku s čajem a svačinu. Nezapomeňte na zimní obuv, teplé sportovní oblečení, lyžařské hole, telefon, powerbanku, čepici, rukavice, nákrčník nebo roušku a hlavně necovidovou náladu. Pro inspiraci se podívejte na video popisující túru na Králický Sněžník.

Šťastné a lyžařské


          
Šťastné a lyžařské

Do víkendu je lyžování povoleno, a tak s námi můžete vyrazit na naše moravské a české kopce, ale také například do Polska, kde budou lanovky v provozu i v neděli 27. prosince 2020. Všem našim lyžařům přejeme krásné Vánoce.

Sezonu jsme odstartovali v PolskuSezonu jsme odstartovali v Polsku

Dlouho nebylo jisté, kdy otevřou naše partnerská střediska na moravských a českých horách. Ale v Polsku střediska otevřela, a tak jsme se ještě před Vánocemi vydali do areálu Zieleniec. Do neděle 27. prosince 2020 jsou střediska v Polsku otevřena, a proto přidáváme další termíny na tuto sobotu i neděli. Polsko můžete navštívit na jeden den bez nutnosti testování. Jedeme jak z Brna, tak z Prahy. Pozor, odjezdy jsou již v šest hodin ráno pro všechna polská střediska.

Nový sníh v Brně

V Brně napadl sníh. Byl to krásný dárek pro všechny děti včetně nejmenší CITY SKI lyžařky, která sníh viděla poprvé v životě. Byl to také dárek pro nás všechny lyžaře, protože 4. prosince 2020 slavíme deset let CITY SKI. Podívejte se na reportáž z Brna pod sněhem a přijďte s námi oslavit nový sníh a výročí CITY SKI v pátek 4. prosince 2020 k odjezdovému místu autobusů CITY SKI na ulici Veveří. Budeme tam v sedm hodin večer.

Děla jedou naplnoDěla jedou naplno

Na horní stanici lanovky na Červené Vodě, na obrázku, jedou děla na plno. Stejně tak se zasněžuje ve všech našich partnerských resortech. I když je vše stále nejisté, pevně věříme, že brzy vypadneme z města na hory! Sledujte tyto stránky a budeme Vás informovat, kdy a kam vyrazíme nejdříve.

Nová Skalka již brzyNová Skalka již brzy

Stavba nové sjezdovky na Ještědu pokračuje dle plánu. Sjezdovka se bude jmenovat Nová Skalka a bude kilometr a půl dlouhá. Její sklon bude naprosto perfektní pro luxusní carving s výhledem na Liberec. Trasa sjezdovky byla již vyčištěna a je velká šance, že se na ni sklouznete již v prosinci.

Rakousko v nové sezoně

Aktuálně jsou lyžařská střediska v Rakousku otevřena pouze pro závodní týmy. Je však velká šance, že na zimní sezonu dostanou lanovkáři zelenou a na své svahy pustí i širokou veřejnost. Situaci neustále sledujeme. V létě jsme navštívili naše partnerská střediska Stuhleck a Semmering. Podívejte se, jaké to je vyšlapat průsmyk Semmering na kole.

Ještěd ještě lepšíJeštěd ještě lepší

Díky dálnici až téměř k lanovce je Ještěd nejbližším velkým partnerským střediskem ze všech našich odjezdových měst. Zejména naši lyžaři a snowboardisté z Prahy to na Ještědu znají velmi dobře. A v nové sezoně se mohou těšit na zbrusu novou sjezdovku, která bude vedle odpojitelné čtyřsedačky Skalka. Zde je fotka z kácení.

Zájezdy na vodní lyžování
Zájezdy na vodní lyžování

Již v červnu letos startujeme zájezdy na vleky jako například na Těrlicko, na Hlučín, do Hradce Králové, nebo do Bratislavy. Na těchto vlecích je čistá voda a pro wakeboardisty jsou k dispozici zajímavé překážky. Vyrazíme vždy ráno z Brna a bus nás doveze až k vleku. Na některých vlecích máme možnost půjčení výbavy v ceně zájezdu.

Lyžaři si pomáhajíLyžaři si pomáhají

Pokud s námi jezdíte na zájezdy pravidelně, tak v našich autobusech potkáváte také mnoho lyžařů v důchodovém věku. Nemusejí řídit a v autobuse si odpočinou. Nebo třeba již nemají partnera na lyžování a jsou rádi, že nejedou sami. Navíc si s námi mohou užít lyžování za velmi rozumné ceny. Vážíme si účasti našich starších spolulyžařů a rádi bychom jim nyní v těžké situaci pomohli. Pokud jste senioři, napište nám, zda Vám můžeme přivézt například nákup či léky. Nebo se ozvěte, pokud jen chcete, aby Vám někdo zavolal a popovídal si s Vámi. Pokud jste mladší lyžaři a chtěli byste pomoci, napište nám a my se budeme snažit Vás propojit dle místa Vašeho bydliště.

Pozastavení zájezdů

Kvůli rostoucí epidemiologické hrozbě rozhodla vláda ČR o zákazu provozu lyžařských středisek. Do odvolání tedy nemůžeme poskytovat naše služby. Všichni musíme k této situaci přistupovat zodpovědně. Koronavirus se šíří a není jisté, zda se nám do konce sezony ještě podaří pro Vás připravit zájezdy. Již tradičně Vás v dubnu vozíme na Praděd. Budeme sledovat situaci a pokud to bude možné, náš klasický dubnový výlet na náš moravský ledovec pro Vás připravíme. Přejeme silnou imunitu Vám i Vašim blízkým. Zatím se můžete podívat, jak jsme se na Pradědu měli loni v dubnu.

Zlatá Sylva jede do finále S ČT Sport na vrcholZlatá Sylva jede do finále S ČT Sport na vrchol

Za deset sezón soutěže S ČT Sport na vrchol získali klienti a instruktoři CITY SKI již mnoho cenných umístění. V minulosti byly ve finále naše instruktorky Barbora Kovaříková, Gabriela Škodová, Hana Robinson. Nyní jde do finále klientka našich brněnských zájezdů Sylva Pekárková. Sylva získala místo ve finále pěkně na MDŽ na Dolní Moravě a zvítězila i v souboji pohlaví. Gratulujeme! Nenoste lyže do sklepa, protože nejen na Dolní Moravě jsou ještě stále dobré podmínky pro lyžování. Jedeme opět o víkendu a zájezdy plánujeme s ohledem na sníh minimálně do konce března.

Užijte si velké středisko Szczyrk bez davůUžijte si velké středisko Szczyrk bez davů

Nově přebudovaný skiareál Szczyrk na polské straně Beskyd nabízí lyžařům přepravu na třinácti lanovkách a vlecích. V hlavní sezoně je středisko velmi populární a někdy bývají fronty. My ale vyrážíme v březnu, abychom si Szczyrk užili bez davů. Neváhejte a pojeďte s námi vyzkoušet až čtyřicet kilometrů sjezdovek pouze tři hodiny z Brna!

Stuhleck má dost sněhuStuhleck má dost sněhu

Lyžařské středisko Stuhleck ve Štýrsku má stále skvělé podmínky na lyžování. Je to vždy takový malý geograficko-klimatický zázrak. Projíždíte Dolním Rakouskem a po sněhu a ni památka. Projedete tunelem do Štýrska a tam panuje královna zima. Ještě jste letos nebyli na dlouhých štýrských sjezdovkách? Pojeďte s námi v březnu, kdy nebývají fronty. Zájezdy plánujeme až do konce března.

Suplujeme roli rodičů a naučíme Vás lyžovatSuplujeme roli rodičů a naučíme Vás lyžovat

Lyžovat se můžete naučit v každém věku. Učili jsme například naprostého nováčka, který se ve třiadvaceti poprvé dostal na lyže. A Jirka nebyl ani z Brazílie či Ghany, ale z Mikulova! Buďte vděční Vašim rodičům, pokud Vás vedli k lyžování již v dětství. Ne každý má to privilegium. Začátečníci mají u nás zdarma lyže a instruktáž. Dolní Morava stále nabízí velmi dobré podmínky pro lyžování. Neváhejte a využijte toho než přijde jaro. Jedeme v sobotu a máme volná místa.

Červená Voda oslavila desáté výročí
Červená Voda oslavila desáté výročí

Patnáctého února oslavili na na Červené Vodě oslavy desáté výročí provozu a my jsme byli u toho. Na programu byly koncerty, soutěže o skipasy, doprovodný program pro děti, hostesky s welcome drinky.

Na Klínovec rychle a pohodlně
Na Klínovec rychle a pohodlně

Klínovec je z Prahy opravdu blízko. Díky dálnici na Chomutov můžete být z Dejvické na Klínovci velmi rychle a pohodlně. Cesta z Prahy na Klínovec je rychlejší než například cesta z Brna na Červenou Vodu, i když je na kilometry delší. V propojení s Neklidem nabízí Klínovec nejvíce sjezdovek v Krušných horách. Vyzkoušejte je s námi taky jako už mnoho našich klientů!

Jedničkáři jeli na hory zadarmoJedničkáři jeli na hory zadarmo

Pokud jste se dobře učili a na pololetním vysvědčení našli samé jedničky, dostali jste od nás dárek. V rámci spolupráce s našimi partnerskými středisky jsme Vás vzali na hory úplně zadarmo. A ještě jsme Vás naučili, jak správně řezat oblouky.

Zájezdy ve všední denZájezdy ve všední den

Abychom si lépe zalyžovali, vyrážíme stále častěji ve všední den. Tento zážitek Vám určitě doporučujeme. Zvažte, zda není pro Vás lepší vzít si dovolenou v zimě a užít si den na horách. V létě můžete po práci ještě na kolo, na tenis, nebo na kolečkové brusle. V zimě se z práce vracíte už za tmy, a tak si venku moc nezasportujete. Neseďte v práci a vyberte si den volna v zimě! Chytat s námi paprsky horského sluníčka je lepší než překlikávat Excel tabulky!

Naučíme lyžovat Vás i Vaše dětiNaučíme lyžovat Vás i Vaše děti

Vyrůstali jste u moře, nebo tisíc kilometrů od nejbližšíh hor? Rodiče Vám nemohli v dětství dopřát lyžování a Vy nyní začínáte lyžovat až s Vašimi dětmi? To vůbec nevadí! Naučíme lyžovat Vás i Vaše děti. Pokud nemáte vlastní lyže, tak Vám je půjčíme zcela zdarma. Stačí, když při rezervaci napíšete, že chete půjčit lyže.

Užili jsme si Silvestr na horách


Užili jsme si Silvestr na horách

I když to se sněhem nebylo jisté, nakonec se příroda umoudřila Silvestr 2019 jsme nemuseli rušit. Vyrazili jsme do pohoří Javorníky a lyžovali jsme ve středisku Karolinka. Malebné zasněžené Valašsko bylo krásným prostředím pro loučení s rokem 2019. V pohoří Javorníky je několik zajímavých středisek a možná se tam vydáme i na víkendový zájezd. Sledujte web!

Na hřebenech už panuje zimní pohádka


Na hřebenech už panuje zimní pohádka

Po smutném předvánočním oteplení se na hory vrátila královna zima. Ve všech našich partnerských střediscích již můžete prožít plnohodnotný lyžařský den. Zájezdů máme vypsáno opravdu hodně a každý den přidáváme další termíny.

Odstartovali jsme sezonu ve Špindlu i na Stuhlecku


Odstartovali jsme sezonu ve Špindlu i na Stuhlecku

V neděli patnáctého prosince jsme vyrazili z Brna na Stuhleck a středisko nám připravilo opravdu krásný lyžařský den na dobrém sněhu, bez front a navíc včetně super počasí. Děkujeme týmu KBC za účast. Z Prahy jsme jeli do Špindlu. O předvánočním víkendu Vás již bereme do všech našich partnerských středisek. Některé zájezdy jsou již potvrzeny a ostatní se postupně plní.

Vouchery a FKSPVouchery a FKSP

Lyžování je ten nejlepší dárek pro Vaše blízké a Vy jistě oceníte, že pro něho nemusíte jet do Olympie. Napište nám Váš požadavek a my Vám pošleme platební instrukce a následně Vám zašleme voucher na jméno obdarovaného v PDF, který si vytisknete a dáte pod stromeček. Pracujete pro příspěvkovou organizaci a máte v práci FKSP? Nebo Vám zaměstnavatel dává bonus a nevíte jak jej vyčerpat? Nečekejte až Vám příspěvek propadne a využijte jej na lyžování se CITY SKI. Napište nám co nejdříve, abyste vše stihli zařídit do konce roku.

Nová sjezdovka na Dolní MoravěNová sjezdovka na Dolní Moravě

Ve středisku Dolní Morava opět ultra investují a na novou sezonu pro Vás přichystali rozšíření původního traverzu od horní stanice lanovky U Slona ke sjezdovce Kamila. Nyní můžete na tomto úseku plnohodnotně sjezdovat. Nadšení budou zejména snowboardisté. Tento úsek má totiž ideální sklon na tréning pohodových cruise oblouků.