Víkendový zájezd Krkonoše 28. ledna 2022 až 30. ledna 2022

Specializujeme se na jednodenní zájezdy bez noclehu, ale abychom vyhověli Vašim požadavkům na vícedenní lyžování s naší lyžařskou komunitou, nabízíme ve spolupráci s našimi partnerskými cestovními kancelářemi a cestovními agenturami i víkendové, vícedenní, týdenní zájezdy. Krkonoše jsou z Brna holt na jeden den daleko, a proto je tento zájezd na celý víkend. Lyžovat budeme ve Špindlu a v Herlíkovicích.

Herlíkovice

Užijete si kilometry sjezdovek s výhledy na Krkonoše a také moderní lanovky a parádní snowparky. Váš skipas bude platit i na Bubákově, kde jsou široké dálnice ideální na carving. Pokud jste v Herlíkovicích ještě nebyli, podívejte se na video:

Špindlerův Mlýn

Špindl Vám asi nemusíme představovat, ale je možné, že jste ve Špindlu ještě nebyli a chcete ho s námi vyzkoušet poprvé. Svatý Petr Vám nabízí rychlou šestisedačku a Hromovka rychlou čtyřsedačku. Medvědín i Mísečky mají pro Vás odpojitelné čtyřsedačky a také vleky. Podívejte se, jako to ve Špindlu vypadalo při naší minulé návštěvě:

Ubytování

Ubytování máme v Herlíkovicích přímo u sjezdovky. Můžete si vybrat ubytování na vícelůžkových pokojích na Ubytovně Eden se sociálním zařízením na chodbě.

Nebo si můžete vybrat ubytování na dvoulůžkových pokojích na Hotelu Eden se sociálním zařízením na pokoji. Pokud chcete jednolůžkový pokoj, je možné si toto s ohledem na kapacitu objednat za příplatek sto korun za noc.

Stravování

Z Brna v pátek vyjedeme po práci a na večeři se zastavíme v Hořicích, abyste si mohli koupit hořické trubičky jako úplatek pro rodinné příslušníky, které jste nevzali na hory. Na ubytování budeme mít v sobotu snídani i večeři. Je možné přiobjednat také oběd, nebo se můžete naobědvat přímo na svahu. V neděli ráno budeme mít na ubytování snídani. V neděli budeme lyžovat ve Špindlu, kde je obecně jídlo velmi drahé, ale dají se najít i hospody s rozumnými cenami. Poradíme Vám. Po lyžování odstartujeme směr Brno a dáte si svačinu na pumpě a na večeři bychom měli být doma. Cena zahrnuje večeři v pátek, snídani a večeři v sobotu a snídani v neděli.

Harmonogram zájezdu

Z Veveří vyjedeme v pátek po práci a po večeři v Hořicích dorazíme na ubytování. V sobotu budeme lyžovat v Herlíkovicích a díky našemu ubytování přímo u sjezdovky nemusíme přejíždět busem. V neděli budeme lyžovat ve Špindlu, který je od ubytování vzdálen pouze deset kilometrů, tedy asi deset minut autobusem. Po lyžování ve Špindlu odstartujeme směr Brno.

Seznamka

Možná si děláte starosti, protože nemáte vhodného partnera či partnerku na zájezd. Avšak vězte, že CITY SKI Vám zajistí vhodný protějšek na sportovní i mimosportovní aktivity. Pošlete nám Vaše požadavky a rádi Vás spárujeme.

Cena

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, polopenzi, skipasy. Cena tohoto zájezdu je 3400 Kč pro dospělé sjezdaře na vícelůžkových pokojích na Ubytovně Eden; 3800 Kč pro dospělé sjezdaře na dvoulůžkových pokojích na Hotelu Eden; 3200 Kč pro děti do deseti let na vícelůžkových pokojích na Ubytovně Eden.

Registrace a platba

Rezervujte se co nejdříve v rubrice Rezervace. Napište nám, pokud jste pár a chcete být pouze dva na pokoji na hotelu. Jak je vyznačeno v ceně zájezdu, dvojlůžkové pokoje jsou dražší. Pokud nejste pár a nepožadujete dvoulůžkový pokoj, ale chcete být na pokoji třeba s kamarády, napište nám to také do poznámky. Platbu můžete provést hotově v autobuse, ale Vaše rezervace je závazná. Pokud se přihlásíte, ale nedostavíte se, tak po Vás dle pravidel budeme požadovat storno poplatek. Těšíme se na Vás!

Rezervace najdete na: www.cityski.cz/rezervace