CITY SKI REZERVACE

Rezervace zájezdu Vídeň :: 21. 9. 2019

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Brna!

Cena tohoto zájezdu je 600 Kč pro dospělé; 500 Kč pro děti do dvanácti let.

Užijte si s námi cyklostezku kolem Dunaje. Vyrazíme ráno z Brna a bus nás doveze do města Krems, odkud vede cyklostezka bez motorové dopravy až do Vídně. Na tento výlet si můžete vzít kolo nebo kolečkové brusle. Prosíme, indikujte do poznámky. Ujedete, kolik ujedete. Celková trasa má osmdesát kilometrů a je po rovině. Po cestě bude možnost odpočinku i nástupu do busu. Zdatnější jezdci mohou vyrazit do okolí mimo hlavní trasu a našlapat extra kilometry. V případě teplého počasí je cestou několik možností koupání. Na konci cesty můžete ve Vídni relaxovat na Donauinsel.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 50% dívek a žen a 50% chlapců a mužů. Pro informace o genderovém rozložení všech aktuálně vypsaných zájezdů a pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

prihlašuji sebe na můj vlastní email přihlašuji dítě bez vlastního emailu

Osobní informace:

Pohlaví: Vídeň
Jméno:
Príjmení:
Narozen:
Email:
Telefon:
Ulice:
Město:
PSČ:

Způsob platby:

zaplatím v autobuse mám předplacený voucher

Jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Prosím, sdělte nám, jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Nejedu poprvé a jsem CITY SKI recidivista
Dostal jsem zábavný email o CITY SKI od mé tchýně
Viděla jsem CITY SKI inzerát v tisku
Slyšel jsem reklamu na CITY SKI v rádiu
Použila jsem Google a našla CITY SKI na internetu
Použila jsem Seznam a našel CITY SKI na internetu
Použil jsem Mozek a našel CITY SKI na internetu
Všimla jsem si CITY SKI reklamy na autobusech
Viděl jsem reklamu na CITY SKI na šaline v Brně
Viděla jsem reklamu na CITY SKI na tramvaji v Praze
Kámoš sdílel CITY SKI funny video na FB profilu
Jsem klient CITY BEACH nebo CITY WAKE Brno

Poznámka:

Pokud chcete zdarma lyže, pokud chcete zdarma instruktora, pokud jedete na běžky a chcete jen dopravu, pokud jste z lontu a chcete vyzvednout po cestě, pokud nám jen chcete říct, že nás prostě milujete, připravili jsme zde pro Vás pro tyto účely speciální chlívek:

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Uhelná. Autobus bude přistaven vedle železářství VICHR. V neděli parkujte ZDARMA na parkovišti před železářstvím nebo u obchodního domu TESCO. V sobotu a v týdnu parkujte ZDARMA u pumpy FLAGA. Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 21. 9. 2019 v 7:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 8:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 7:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 21. 9. 2019 v 10:00. Odjezd ze střediska je 21. 9. 2019 v 18:00. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 20:00. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.

Pravidla rezervace:

Rezervací tohoto zájezdu souhlasím s Pravidly uvedenými v rubrice Pravidla. Nadále souhlasím s použitím mých osobních údajů nezbytných pro rezervování zájezdu a zároveň potvrzuji jejich pravdivost a dávám souhlas k jejich následnému zpracování, předání a uložení za účelem přípravy, vyřízení a kontroly rezervace zájezdu a případného použití osobních údajů na rezervovaném zájezdu. Osobní údaje jsou použity pouze firmou CITY SPORTS s.r.o. a nejsou předávány třetím osobám. Osobní údaje budou použity v souladu s ustanoveními zákonu o ochraně osobních údajů, pokud nebude uvedeno jinak v sekci Pravidla. Potvrzuji, že jsem si přečetl sekci Pravidla na této internetové stránce. S podmínkami používání systému rezervací zájezdů CITY SKI jsem náležitě obeznámen/a a jsem plně odpovědný/á za jejich dodržení.

Souhlasím s pravidly CITY SKI

Souhlasím s GDPR
Kontolní otázka: kolik je 4 + 3