CITY SKI REZERVACE

Rezervace zájezdu Stuhleck :: 27. 3. 2019   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Brna!

Cena tohoto zájezdu je 1700 Kč pro dospělé; 1600 Kč pro juniory do devatenácti let; 1200 Kč pro děti do patnácti let.

Stuhleck Vám nabízí skvělé štýrské lyžování méně než tři hodiny z Brna! Ve středu lyžujete bez davů! Tento zájezd si specielně vyžádali pan Jiří Sysel a pan Lukáš Kocman z DPMB. Normálně vypisujeme zájezdy jen pár týdnů dopředu. Pokud jste firma, parta, nebo skupina kamarádů, napište nám a vypíšeme pro Vás také zájezd s předstihem.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 29% dívek a žen a 71% chlapců a mužů. Pro informace o genderovém rozložení všech aktuálně vypsaných zájezdů a pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

Tento zájezd je momentálně naplněn a nelze se na něj již přihlásit. Pokud ale hodně chcete jet s námi, zkuste se sem vrátit později, možná se nějaké místo uvolní.

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Uhelná. Autobus bude přistaven vedle železářství VICHR. V neděli parkujte ZDARMA na parkovišti před železářstvím nebo u obchodního domu TESCO. V sobotu a v týdnu parkujte ZDARMA u pumpy FLAGA. Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 27. 3. 2019 v 5:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 6:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 5:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 27. 3. 2019 v 8:50. Odjezd ze střediska je 27. 3. 2019 v 16:15. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 19:05. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.